Tajná kniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podnázev: Fiktivní deník jednoho blíže neurčeného roku od Hromnic do Hromnic. Některá setkání s člověkem zacloumají. Jedno takové zažívá hrdinka této knihy. Potká muže, do něhož se hned první večer zamiluje, a síla tohoto citu ji samotnou překvapí. Ocitá se tak ze dne na den mezi dvěma muži. S tím prvním prožila mnoho let a až dosud se domnívala, že jde o poklidný, vyrovnaný vztah a že ji už nic nerozhází. Ten druhý všechno převrátí vzhůru nohama. A tak jí nezbývá než přemýšlet o slovech své osobní čarodějnice: „Jaké větší nakopnutí bys potřebovala, abys zjistila, že tvůj život není v pořádku?“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84925/tajna-kniha-84925.peg 2.1151
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (49)

Kniha Tajná kniha

Přidat komentář
Jirinamac
23. srpna

Knížku jsem si půjčila v knihovně a zjistila jsem, že už jsem jí kdysi dávno četla. Myslím, že se autorka touto slátaninou pouze chtěla zviditelnit a přiživit se na popularitě významné osoby

dagsvob
05. července

Tak nejvíc mě bavilo číst o jejích dvou dcerách, líbil se mně jejich vzájemný vztah s autorkou-matkou...a to je všechno, co mně přišlo zajímavé....

motokatty
12. červnaodpad!

Zoufalý pokus zoufalé ženy o literaturu. Děj o ničem - je to nudné, fádní (jen samé fňukání). Styl psaní žáka ZŠ. Hvězdičku si snad zaslouží jen obálka J.Saudka.
Docela dlouho jsem přemýšlela, komu se tato kniha asi líbí (kdo je cílová skupina)... došla jsem k závěru, že snad nějaké ortodoxní fanynce nekonečných seriálů typu Ordinace/Ulice.

FlLys
16. března

Tramtará?!! I ne!
Knihu jsem četla, aniž bych věděla do čeho jdu, prvních pár stránek jsem ani nechápala, kdo Největší Čech je, ale i tak mě moc nebavila.
Líbil se mi ten příběh, ale přišel mi dost plochý.

Termina
23. ledna

Kdyby to nebylo o srdíčkovém Václavovi knihu bych nečetla ... škoda jenom že sama kniha zrovna srdíčková nebyla ...

indyka
07.11.2018

Vzpomínám si na dávný mediální humbuk a řekla jsem si, že si knihu přečtu už proto, abych si na ni udělala vlastní názor (ano, přiznávám, chytli mě do marketingové pasti a nepustili).

Skandální to není ani trochu. Je to prostě neučesaná zpověď zamilované ženské, nic víc, nic míň. Nebýt Největšího Čecha, asi po tom neštěkne ani pes. Kolik je pravdy a kolik fikce, to už asi nezjistíme, v obou případech mi to vydání knihy přijde tak nějak....nefér. Ale autorka na sebe strhla pozornost a o to zřejmě šlo především.

Nutno ovšem dodat, že je to velmi oddechové čtení a zpříjemnilo mi pobyt v nemocnici - pro takové situace, kdy chcete číst něco, u čeho nemusíte zapojit hlavu, je to jako dělané.

olmal
30.10.2018

Stárnoucí naifka čeká na telefon od ženatého milence- podpantoffláka.
Toť vsjo...

regulax
18.05.2018

"Nejkrásnější česká spisovatelka" píše čtivé příběhy. Ovšem číst o "Největším Čechovi" mi nějak drhlo mezi řádky...

1