Ďábel a slečna Chantal

Brazilský spisovatel Paulo Coelho vytvořil ve svém románu modelovou situaci, v níž má proběhnout boj dobra a zla. Do upadající horské vsi přijde cizinec, aby se formou ďábelského pokušení dobral podstaty lidské přirozenosti. Důležitou roli v pokušitelově plánu sehraje servírka slečna Chantal Prymová. Románem Ďábel a slečna Chantal autor končí trilogii A dne sedmého..., do níž patří knihy U řeky Piedra jsem usedla a plakala a Veronika se rozhodla zemřít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406/big_dabel-a-slecna-chantal-0dM-406.jpg 3.8835

A dne sedmého... 3.

Vydáno: , Argo

O Demônio e a Srta. Prym, 2000

Kniha Ďábel a slečna Chantal

taikatalvi

Jedna z mojich najobľúbenejších. Pravidelne sa k nej vraciam.

DreamerX9

Na tak skvělého autora celkem průměr. Líbilo se mi pojetí Dobra a Zla

Vicusss

Touto knihou som kedysi objavila Coelha. Musím sa priznať že som si ju všimla vďaka jej názvu. No dobre tak, Coelho ma veľmi zaujal a stala som sa jeho vernou čitateľkou. Knihu odporúčam, tak ako všetky jeho diela :)

tessiesulcova

Kniha mě zaujala a přečetla jsem ji jedním dechem. Příběh byl neskutečně zajímavý a byla jsem zvědavá, jak kniha dopadne a dopadla dobře. Konec mne překvapil, ale zase nějak zvlášť neuchvátil.
Přesto knihu doporučuji.

tomalakis

Nenapsal už tohle Dürrenmatt?

Luluhappy
27.11.2020

Tak tato kniha mě nadchla. Poutavý příběh a drsné dilema. Hodně filozofické, ale takové jeho knihy už jsou. Najdete v nich odpovědi na nezodpovězené otázky.

Hesiona
10.07.2020

Kniha úžasným způsobem rozebírá, co všechno je člověk schopen udělat, ať už ze msty nebo pro peníze. Hodně filosofické, ale i napínavé až do konce.

morpheus
06.07.2020

Kniha se da zvladnout za odpoledne, kdyz venku chcije, nebo jen se Vam nic nechce. Furt nechapu to nizke hodnoceni, Coelho je uplnej magor, tak to proste je, ale nektere knihy jsou vylozene k zamysleni - nad svym vlastnim zivotem, nebo nad necim, o cem vime, ze to tak je, jen v te debilni dobe si to neuvedomujeme. Dabel a slecna Chantal - ano, po letech tu knihu zase vidim jinak a je jeste lepsi, takze vrele doporucuji k precteni, za me plny pocet hvezd :)