Nevěra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat. Rutina a předvídatelnost každodenního života v ní však začínají budit pochybnosti. Už nedokáže snášet úsilí, které musí vynakládat, aby vypadala šťastně, zatímco ve skutečnosti k životu pociťuje nesmírnou apatii. To všechno se změní, když se setká s mužem, s nímž si v době dospívání byla citově blízká. Jacob je teď úspěšný politik a během interview, které s ním Linda pořizuje, v ní posléze vzbudí něco, co už dávno nepocítila: vášeň. Linda teď udělá všechno pro to, aby si tuto nedosažitelnou lásku vybojovala. Bude muset klesnout až na samé dno lidských citů, aby nakonec došla vykoupení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220313/big_nevera-g2b-220313.jpg 2.8671
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Argo
Originální název:

Adultério, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (152)

Kniha Nevěra

Aligi
01. června

Knihu jsem dočetla jen proto, abych věděla jak skončí. Příběh byl zdlouhavý, nudný a v závěru jsem si říkala, jestli to je myšleno vážně nebo ne.

DreamerX9
08. března

Knihy Paula C. Mám v oblibě nicméně tohle bylo celkem zklamání. Moudrost a citáty ano. Ale celkově příběh nějaký hlubší pohled na nevěru nebo propletenost děje za mě chyběl. Slabší než jiné


Hakate
28.08.2022

Druhá kniha od autora a zatím poslední bohužel tato mě příliš neoslovila. Příběh mi přišel spíš nudný než zajímavý.

EvaHonsová
07.08.2022

Nejvíce se mi líbí příběh z doby ledové, který je vyprávěn dětem před spaním: Aby dikobraz přežil, musí žít s ostatními v těsné blízkosti, ale Ti nejbližší ho nejvíce zraňovali, proto se rozhodl žít sám. To mu ale neprospělo, neboť v osamocení umíral mrazem. Aby přežil, rozhodl se tedy raději žít v těsné blízkosti a být zraňován ostny těmi nejbližšími.
Kniha je zamyšlením nad životem a láskou. Kdo miluje, bude žít věčně. Je to otázka schopnosti milovat druhého bez výčitek a je jedno, jde-li o člověka nebo o psa. Jedná se o hluboký cit a ne každý ho je schopen.

Han-nah
21.06.2022

První kniha tohoto autora a dle komentářů , tak rozdílná.
Nevěra - banální slovo? To opravdu ne. Nevěra fyzická, emotivní, na sociálních sítích, pro někoho je nevěra polibek někomu jinému. Někteří odpustí, druzí to dotáhnou k rozvodu. Říká se, že , dokud budou ženy a muži, bude nevěra.
Štěstí - i na to mají lidé rozdílné názory. Pro někoho je to mamon a hromadění bohatství, pro druhého zdraví a šťastná rodina.
V jistém věku si každý člověk nasadí masku, která má poskytnout ochranu a bezpečí, ale tahle maska některým časem tak přilne k obličeji, že nelze sundat.
K poznání dojde i Linda, která nám svůj životní příběh a nevěru i svá trápení popisuje.

- V životě není důležité, co máš, ale koho vedle sebe máš.

Veronika13
24.04.2022

Moje třetí kniha od Coelha, kterou jsem četla a musím říct, že nejslabší. Hlavní hrdinka mě snad celou dobu iritovala. Knihu jsem dočetla jen proto, že jsem čekala nějaké Coelho typické moudro. Nedočkala jsem se.

_kristy9
15.03.2022odpad!

Paulo je jeden z mých nejoblíbenějších moderních spisovatelů. Nevěra se ale hodně nepovedla. Všechny jeho ostatní knihy jsou čtivé, tohle se číst nedá.

tra-my5156
04.03.2022

Coelho je takovej hit or miss spisovatel. Rádoby duchovní řeči sice vede, ale v některých knížkách se mi to líbí a on to umí napsat docela hezky. Tahle kniha mě upřímně moc nebavila, přišla mi jako slabší odvar Coelhových kognitivních procesů jakože tuhle knihu napsal, ‘aby něco napsal’. Za mě tohle byl docela miss.

1 ...