Paulo Coelho

brazilská, 1947, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Tajemství - diář 2020

Tajemství - diář 2020 - Paulo Coelho

Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „tajemství“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myš... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře (22)

Paulo Coelho

Přidat komentář
bosorka78
13.11.2017

Můj největší učitel,jeho knihy mě probudily do života,všechny ke mě přišly ve správný čas a pomohly mi vyřešit všechny splíny které mě v daném období trápily,chápu že někomu jeho knihy nesedí,je to stejné jako mě nesedí detektivky,kdo ale hledá cestu a má velkou fantazii tak třeba v nich taky najde to kouzlo co já :)

Eva696
25.06.2017

Zajda me dostal!Kazdy nestandartni jedinec je svuj,proc mu to upirat.Dava pruchod vlastnimu ja..Alchymista me dostal,Veronika taky a nikdo nas nenuti cist...Jsme svobodne bytosti,ne stado,proto existuje evoluce-4%se oddelila pro nasi existenci....-))))Kouzlo zustava,necetla jsem Alchymistu 10 let a prvni veta!bomba...Nekdy veci videt nechceme a neumime,za me 1.

Kristyna95
07.11.2016

Paulo Coelho si me ziskal svym Alchymistou, ktereho povazuju za jednu ze svych vubec nejoblibenejsich knih. Tak utla knizka s pohadkovym nadechem a je v ni tolik uzasnych filozofickych myslenek a postrehu. Ostatne, kazda Coelhova kniha, kterou jsem mela zatim to stesti cist, nesla neskutecnou pravdu a motivaci, cimz se autor pro ctenare stava obrovskou inspiraci.

"Svet spociva v rukou tech,
kdo se odvazi snit- a sve
sny prozit."

Lucii23
17.06.2016

Můj vzor, můj duchovní vůdce, můj vnitřní svět, moje naděje:)
Alchymista jednoznačně numero uno, po té knížce jsem se ho už nepustila a konečně našla autora, který je mi něčím tak neskutečně blízko.
Jeho knihy jsou něco NAD, něco JINDE, něco MIMO... Možná mnozí nepochopí, ale je to nejvýstižnější komentář, který mohu dát :)

Teckovana
29.12.2015

Výstižná charakteristika tohoto autora a jeho tvorby je zde: http://www.iliteratura.cz/Clanek/11163/coelho-paulo-1

Disease
03.06.2015

Autor, u kterého jsem kdysi poprvé skutečně pochopil, co znamená výraz "hype".

krabat
01.10.2014

Alchymista je jedna z knižek ktere bych si ja vzal na pustý ostrov pak jestě poutnik je fajn ale tim to asi konči ja jsem človek bohabojný nicméně tento zdroj krestanské filozofie se mi zdá poněkud znásilnující nicméně je to pouze můj názor

kejty91
25.09.2014

u P.C. a jeho knih nikdy nevím, do jaké míry píše o sobě a kdy je to, co píše fikce, kterou si vymyslel...ale příběhy má hezké, dobře se čtou a knihy od nakl Argo mají hodně krásné obálky knih.