Lukostřelec přehled

Lukostřelec
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520128/bmid_lukostrelec-Zqa-520128.jpg 4 90 90

Nová kniha světoznámého brazilského autora vypráví příběh o moudrosti stáří a o naplněném životě. Tecuja je vynikající lukostřelec, z veřejného života se ale už stáhl a na stáří žije v odlehlém údolí. Když ho však vyhledá jiný, ctižádostivý lukostřelec, který s ním chce měřit síly, Tecuja jeho výzvu přijme. Zároveň zkušenosti, jež během života nasbíral, předává mladičkému vesnickému chlapci. Tecuja mladíka učí, jak vést smysluplný život, a to v duchu učení kjúdó, „cesty luku“, které vzniklo v Japonsku na základě tradičního umění lukostřelby pod vlivem zenového buddhismu.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Argo

O Caminho do Arco , 2008

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lukostřelec. Přihlašte se a napište ho.

Mandalaaa
11.07.2024 4 z 5

Autora mám moc ráda. Jeden čas to byl opravdu hit. Jeho knihy to jsou vždy sázky na jistotu.Občas si chci dát oddechovku na zvednutí nálady a tohle je právě ta kniha, je plná životních pravd a krásných obrázků.

drakamena
22.06.2024 4 z 5

Dílko ve stylu Rukověti bojovníka světla, ale utříděnější a propracovanější. Samotná kniha je navíc krásně zpracovaná a ilustrovaná.

Janadvorackova
08.06.2024 3 z 5

Další seberozvojově-meditační-poznávací téma sepsané do krátkého rozhovoru o poznání sebe samé(ho).
Každý si v tom to svoje najde.
Jen je u tohoto autora problém, že ve výsledku si zapamatujete jen to, abyste byli sami sebou, hodní na všechny kolem, hrozně pozitivní a uměli pracovat s vlastní, i negativní energií, protože pitomci, které v životě potkáte, (a že jich potkáte), vám nestojí ani za zvýšení tlaku.

všechny komentáře

Související novinky (6)

10 nejprodávanějších knih (40. týden)

11.10.2023

10 nejprodávanějších knih (39. týden)

04.10.2023

10 nejprodávanějších knih (38. týden)

27.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Lukostřelec v seznamech

ve Čtenářské výzvě43x