martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Hafni! a jiné povídky Hafni! a jiné povídky Monika Petrlová

Na to že nemám ráda povídky,tak tohle bylo docela dobré. I když někdy dost smutné.

14.01.2014 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Super knížka,která se četla opravdu moc a moc dobře. Napínavej děj po celou dobu čtení.

03.01.2014 5 z 5

Slunce, seno a pár facek Slunce, seno a pár facek Petr Markov

Kdybych neviděla film,tak možná by se mě to líbilo.Ale takhle mě ta knížka vůbec nebavila.

29.12.2013 1 z 5

Slunce, seno, jahody Slunce, seno, jahody Petr Markov

Taková klasika,ale tentokrát můžu říct,že film je lepší jak kniha.

12.12.2013 3 z 5

Pole pro třináct Pole pro třináct Dick Francis (p)

Příběhy na téma koňských dostihů. Stačí jeden dva příběhy a ty další už mě nebavily, jak to bylo jen jedno téma.

23.11.2013 1 z 5

Jako my všechny Jako my všechny Cathy Kelly

Super knížka, která pobaví a dá se u ní moc dobře vypnout.

08.10.2013 5 z 5

Kniha je místy vtipná, místy zajímavá, ale taky místy dost nudná. Takový průměr, který bych nikomu nedoporučila,ale když ji někdo bude držet v ruce, tak bych ho od ní neodrazovala.

23.09.2013 3 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Teda zklamaná. Bylo to zdlouhavé a ani ne moc napínavé. A konec se mi taky nelíbil, to loučení.

22.09.2013 2 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Knížka mě moc nezaujala. Ze začátku mi to přišlo jako pohádka a pak už to bylo takové zdlouhavé nic.

15.08.2013 1 z 5

Game Game Anders de la Motte

Tak napínavé to opravdu bylo a hodně nečekaný konec. Docela jsem ji zhltla. Ale strašně mě vadila angličtina v textu. Pár slov které jsem si musela dávat do překladače narušovaly zážitek ze čtení, proto dávám 4 hvězdy.

15.08.2013 4 z 5

Lenosti... buď pozdravena! Lenosti... buď pozdravena! Corinne Maier

V této knížce mají občas pravdu a jsou tam popsány věci, které mě také vadí stejně jako autorce. Ale byla to taková nuda u čtení,že jsem byla ráda, když už jsem došla na konec a mohla knihu odložit.

27.07.2013 odpad!

Dívky v zahradách Dívky v zahradách Františka Šnajberková

Krásný román, přesně tak jak to chodilo dřív. Je to dívčí román o dívkách v dívčí zahradnické škole. Poučný, napínavý a s pěkným koncem.

25.07.2013 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Krásný příběh,který se moc dobře čte a určitě se člověk zamyslí díky němu i sám nad sebou a svou cestou. Jednu hvězdičku mu ubírám jen za jednu pasáž,které nerozumím a nelíbí se mi, a to za tu vyhozenou knihu.

11.07.2013 4 z 5

Pollyanna Pollyanna Eleanor H. Porter

Překrásná knížka plná optimismu.Doporučuji nejen dětem!

03.07.2013 5 z 5

Mnich tourainský Mnich tourainský Arnošt Sommer (p)

Starší kniha,ale krásně popsán život mnicha. Jsou tam dobré pasáže, u kterých je to jen pro otrlé a nebo pro lidi s menší fantazií.

01.07.2013 2 z 5

Můj obchod se psy a jiné povídky Můj obchod se psy a jiné povídky Jaroslav Hašek

Knížka dobrá k usínání.

16.06.2013 1 z 5

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Zajímavý nápad, horory pro děti. Některé příběhy jsou opravdu povedené, je to takové 50:50. Má pěknou obálku a ilustrace taky moc povedená.

29.05.2013 2 z 5

Chtěl bych svítit lidstvu dál... Chtěl bych svítit lidstvu dál... Jan Neruda

Výborné dílo o Nerudově životě. Jsou tam vybrané kousky z jeho děl, kde popisuje jeho vlastní život, i když pod jiným jménem. Kdybych věděla o této knížce dřív, když jsem se o něm učila, určitě bych si ji přečetla. Naučí to víc než to co jsme se museli povinně učit a je to záživnější.

10.05.2013 4 z 5

Umění války Umění války Sun Pin

Takovej návod o tom,jak jít do války a jak válčit. Nemám ráda války a proto tomu nemohu dát dobré hodnocení. Nezáživná kniha. Jediné co mě zaujalo je způsob, jakým je kniha psaná.

05.05.2013 1 z 5

Moje nejkrásnější vánoční knížka Moje nejkrásnější vánoční knížka Claudia Tischer

Bezvadná knížka pro děti, spousta básniček,povídek a her pro děti.

28.04.2013 4 z 5