Slunce, seno a pár facek

Slunce, seno a pár facek https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76525/slunce-seno-a-par-fa-76525.jpg 4 25 7

rafan65
05.05.2023 4 z 5

Znovu jsem nenašel žádný velký rozdíl mezi filmovým a knižním zpracováním. Četlo se to pěkně a znovu jsem se zasmál a dobře bavil. Jako oddechové čtení dobré.

Kontryhelka
17.01.2022 5 z 5

Pecka, na kterou se prostě nedá jen tak zapomenout. A hlavně klasika , ke které je každý komentář zbytečný.

Pavelpi
13.08.2019 5 z 5

Pokračování trilogie z Hoštic,je také bezvadné.Naši hrdinové rozvíjí dál svůj příběh.Také tento díl byl velmi úspěšný.Zřejmě proto,že vyprávěl o problémech a životě obyčejných lidí.Je to napsáno tak,že tomu každý rozumí a nemusí přemýšlet,co tím chtěl autor říci a co tím myslel.

MinaHawke
17.06.2018 4 z 5

Opět i jako u předchozího dílu, tak i tento se mi líbil. Člověk se zasměje a také zavzpomíná na film.

medlovice
23.11.2017 5 z 5

Muj nejoblíbenější film z trilogie a od Trošky vůbec. Některé slova, které mi ve filmu utekla mám tady na papíře . Doslovně opsáno podle filmu a doplněno ilustracemi. Ráda si přečtu i po několikáté.

1v8na
07.08.2014 5 z 5

super knížka, super děj, škoda že není tŘetí díl k sehnání

martinkaLLL
29.12.2013 1 z 5

Kdybych neviděla film,tak možná by se mě to líbilo.Ale takhle mě ta knížka vůbec nebavila.

zfilmováno komedie intriky žárlivost vesnice léto český film

Autoři knihy

Petr Markov
česká, 1945
Zdeněk Troška
česká, 1953

Kniha Slunce, seno a pár facek je v