Můj obchod se psy a jiné povídky

Jaroslav Hašek, velikán české literatury a bohém, napsal tisíce povídek známých i méně známých, ale vždy plných humoru, fabulace a absurdity. Jeho povídky mají klasický styl i formu a čtou se tak lehce. Nový, zcela originální výběr z Haškových povídek zaujme každého milovníka veselé četby o každodenním životě, jaký mohl existovat snad jen v Haškově fantazii a přitom se zdá být tak nějak normální....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77509/muj-obchod-se-psy-a-jine-povidky-77509.jpg 4.333
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Slovart (ČR)

Kniha Můj obchod se psy a jiné povídky

Jaruš7

V sekci povídky, zatím ty bezvadně načtené s humorem talentovanèmu mistru vlastní, potěšení. (viz povídky)

stoun25

Tuhle knihu povídek mám rád stejně jako Aféru s křečkem. Často se k povídkám vracím pro pozvednutí nálady.

kejty91
15.02.2017

Zajímavá kniha ale nic moc pro mě. Četla se dobře. Byly tam i zábavné situace. Holt Česká klasika se nezapře. Doporučuji.

tomas7090
31.03.2015

Dobrý den,chtěl bych vás poprosit..Sháním narychlo stručný obash knihy Můj obchod se psy..Nemá jej někdo ? Děkuji

ladyfromskye
26.02.2014

Je to sice trochu neuspořádaný výbor povídek, ale nejsou vůbec špatné. Nejspíš se k nim nevrátím, ale jsem ráda, že jsem si je přečetla. Co mně ale hodně dráždilo, to byla jazyková úprava. Po třicáté zaznamenané chybě jsem přestala počítat. Ke stovce jich ale bylo zcela určitě. Pod takovou korekturu bych se tedy rozhodně nikdy nepodepsala! A proto ještě jedna hvězdička dolů.

martinkaLLL
16.06.2013

Knížka dobrá k usínání.

rakytnik
29.03.2013

Klasická satira jak má být. Jen škoda hrubek, které se prolínají celým vydáním - kde mohli soudruzi v Číně udělat chybu B-)

kristeen
10.02.2012

Haškovi jsem se pro jeho oblíbenost a neustálou školní doporučovanost dost bránila, ale tahle knížka mě mile pobavila. Jen je škoda, že si vydavatel nepohlídal více korektury - je tam opravdu dost chyb, nemluvě o tom, že tři povídky jsou zcela narušené tím, že je špatný klad listů, což čtěnáře přinejmenším otráví...