Můj obchod se psy a jiné povídky

Jaroslav Hašek, velikán české literatury a bohém, napsal tisíce povídek známých i méně známých, ale vždy plných humoru, fabulace a absurdity. Jeho povídky mají klasický styl i formu a čtou se tak lehce. Nový, zcela originální výběr z Haškových povídek zaujme každého milovníka veselé četby o každodenním životě, jaký mohl existovat snad jen v Haškově fantazii a přitom se zdá být tak nějak normální....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77509/big_muj-obchod-se-psy-a-jine-povidky-VGT-77509.png 4.342

Kniha Můj obchod se psy a jiné povídky

marabart
17.10.2021

Povídky se kus od kusu dost liší. U některých z nich si říkám, že je Hašek génius (za všechny zmíním dokonalý Silvestr abstinentů), jiné jsou nejvýše průměrné. Knížku jako celek doporučuji.

kilometr
16.12.2020

Některé povídky byly vcelku nevýrazné,ale většina byla povedenější.Prostě kniha u které se převážně hodně dobře pobavíte.70%.

maryzka
15.08.2020

Co dodat k Haškovi. Mistr mystifikace.

terimila
06.07.2020

Tohle se dalo. Haškův humor celkem snesu u obyčejné každodenní satiry, kritiky maloměšťáctví, každodenních úsměvných příhod. Tam to jeho kverulantství a trošku buranství má své místo a dá se přijmout. No a zvířátka, na ty já zabírám. :) Takže s některých povídek jsem se místy i zasmála nahlas (což je u mě nevídáno) a dost často usmívala. Nevybavuju si sice konkrétní příběhy, takže to nebylo zase až tak skvělé a vyšší hodnocení dát nemůžu... ale živě si pamatuju, jak příjemně a mile se to četlo. Jo, tenhle Hašek je fajn.

aktijnov
15.06.2020

Některé povídky jsou úžasné. Člověk se začíná smát u prvních řádků a lituje, že už skončily. Jiné pro mne naopak nečitelné.

Jaruš7
04.09.2019

V sekci povídky, zatím ty bezvadně načtené s humorem talentovanèmu mistru vlastní, potěšení. (viz povídky)

stoun25
03.03.2019

Tuhle knihu povídek mám rád stejně jako Aféru s křečkem. Často se k povídkám vracím pro pozvednutí nálady.

kejty91
15.02.2017

Zajímavá kniha ale nic moc pro mě. Četla se dobře. Byly tam i zábavné situace. Holt Česká klasika se nezapře. Doporučuji.