Jak rozchodit rozchod

Opustil vás? Klidně šílejte… Ale ne až takhle. Zlomil vám někdo srdce? Jak jste se z toho dostala? Rozveselila vás vana zmrzliny? Vymazala jste z mobilu jeho číslo a začala znovu? Jste teď s bývalým kamarádi? Možná jste kmotrou jeho dětí? V tom případě jste divná a tohle čtení není pro vás. Pokud jste ovšem zareagovala popřením reality, prosbami, nebo jste se dala na magii, držíte v ruce tu správnou knihu. Projděte si cestou jedné ženy od lásky k šílenství a zase zpátky. Pokud na předchozí milostné nezdary vzpomínáte se silným pocitem trapnosti a touhou jít se někam schovat, tahle kniha vám spraví náladu. Jistě, možná jste jeho nové přítelkyni poslala kytici pohřebních růží, ale tisíce za horkou linku na vědmu a za kletbu voodoo jste určitě neutratila, viďte?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58765/jak-rozchodit-rozcho-58765.jpg 3.741
Vydáno, BB art

Getting Over Mr. Right, 2010

Kniha Jak rozchodit rozchod

dulcinea
12.10.2018

Kniha napsaná s nadsázkou s prvky ironického humoru. A když se nenecháte spoutat vlastní rigiditou, když popustíte uzdu fantazii, docela se pobavíte.
Konec dobrý, všechno dobré, ale já zřejmě již svůj ,,Rubikon" pro tyto témata překročila a možná jsem již opravdu zkostnatělá.
,,Šťastné konce existují. Jen nesmíte bránit tomu, aby k nim došlo."
A tak se slovy autorky konstatuji: Šťastně jsem dočetla až do konce. I když ... :-)

P.S: Kouzlo woodoo jsem v životě ještě nepraktikovala. Možná bych měla začít :-)

michaela8804
05.12.2016

Na začátek je třeba vyzdvihnout vtipnost, místy jsem se při čtení doslova propadala za břicho. Na druhu stranu, ale je to naprosto ego zdrcující příběh a celé mě to přivádělo k šílenství. Chtělo se mi rvát si vlasy díky blbosti a zoufalství hlavní hrdinky. Faktem ovšem zůstává, že autorka v anotaci sama upozorňuje, že tento příběh není vhodný pro, řekneme normální rozumně uvažující ženy, to se mi potvrdilo. Závěrem je nutno říct, že to není špatná kniha, jen je třeba nevzdávat se při čtení, leč je příběh šílenější. Happy end v podstatě zaručen.

kirsten6214
14.11.2014

Kniha čtená s nadsázkou se ukázala být velmi zábavnou, místy i trochu frustrující a opravdu ze života.

justify
28.04.2014

Tato kniha mi pomohla přežít první týdny po rozchodu. Nejdřív jsem jí sice považovala za nudnou - většinou takové knihy nečtu, ale potom mě velmi pobavilo, jak se hlavní postava ponižovala a dolézala za bývalým. I proto jsem si řekla, tak takhle tedy ne!

Pája-91
13.08.2013

Velmi vtipný příběh, opravdu pobavil a místy jsem až smíchy brečela... Pro lidi čerstvě po rozchodu je to vážně super počteníčko. Jinak hlavní postava - naprostá blbka :-D Vážně super!! Můžu jen doporučit...

martinkaLLL
19.03.2013

Taková oddechovka.Dobře mě to pobavilo a lidi co jsou po rozchodu,tak určitě povzbudí a dá pár dobrých typů a rad.

Charmedka
09.10.2011

Celkem vtipná kniha,nenáročná,oddechová,ale přece jen...něco mi tam prostě nesedlo,možná jak píše -Lenicka-: určité popisy a výrazy,které mi prostě nesedly.

-Lenicka-
10.06.2011

Další kniha od této autorky, která vás určitě pobaví a dostane! Občas se mi tam teda nějaké věty nebo popisy nelíbily, to bych úplně vynechala, ale jinak námět dobrý, vtipný :-)

rodinné vztahy rozvod

Chris Manby
britská

Kniha Jak rozchodit rozchod je v