martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Jak už tam nejsou ti stateční 4 sourozenci,tak už ta Narnie není ono. S Eustancem a Jill ten příběh taktrošku váznul.

04.06.2011 2 z 5

Dětská nevěsta Dětská nevěsta Delphine Minoui

Čekala jsem, že to bude lepší. Příběh sám o sobě moc dobrej, ale sepsání je strašně smíšený, přítomnost,minulost, přítomnost,....Takže jsem se moc neorientovala.

04.06.2011 2 z 5

Dornova metoda jemná cesta ke středu Dornova metoda jemná cesta ke středu Gamal Raslan

Dobře popsaná kniha, kde se dá opravdu vše pochopit. Moc se mi líbí, že je tam vše tak srozumitelně psané i pro laiky.

31.05.2011 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Další pěkná knihá z Narnie. Jen ten konec byl trošku už moc takový useknutý a s tím Kaspianem zkažený. Ale pořád zajímavé příběhy.

22.05.2011 4 z 5

Kapitáni a králové Kapitáni a králové Jennifer Johnston

Jednu hvězdičku za konec, jinak celá knížka byla o ničem. Vůbec jsem nechápala o co tam mělo jít. Zakončení ale celé té situace bylo originální.

19.05.2011 1 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Tento díl Narnie mě opravdu zklamal, čekala jsem, že to bude zas jeden z napínavých příběhů,ale spíš to bylo takové zdlouhé. Hvězdičky to dostává jen za nápad, dobrého spisovatele a pár dobrých chvilek.

16.05.2011 3 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Nevím jestli mě to jen přišlo,ale zdá se mě to zkrácená verze toho zfilmovaného. A to jsem si vždy myslela, že to bývá naopak. Ale i přesto dávám plnej počet hvězdiček, protože Narnie je prostě opravdu nádherná!!!

03.05.2011 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Moc krásně zpracovaný příběh a dobrý úvod do série Letopisy Narnie.

02.05.2011 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Napínavá knížka a spousta zajímavých informací o elektřině. Jen to má o jednu hvězdičku méně za začátek knihy, kdy je to tak trošku nuda.

02.05.2011 4 z 5

Malá zemětřesení Malá zemětřesení Jennifer Weiner

Tak knížka mě pobavila a byla zajímavá od začátku až dokonce. Jsou tam dobré rady pro novopečené maminky :o)

29.04.2011 4 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Výborná kniha, při které se uvolníte a zasmějete se od srdce :o)

15.04.2011 5 z 5

Cesta staletími Cesta staletími Zdeňka Jordánová

Tak z těch knih paní Jordánové tato byla asi nejslabší. Vždy mě její knihy něco daly,ale tato je podle mého názoru spíše stavěna na příběhu a pocitech paní Jordánové, proto mě to tolik neoslovilo.

06.04.2011 1 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Začátkem jsem se musela opravdu těžce prokousávat, dokonce jsem ho četla 2x, ale potom se to rozjelo a byla to krása. Posledních pár stránek se pak začalo táhnout a už jsem odpočítávala stránky kdy už to skončí. Takže dobrá kniha,ale začátek a konec je nicmoc.

15.03.2011 3 z 5

Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček Joan Elliott Pickart

Knihá opravdu odpočinková. Do prvních dvouch příběhů jsem se začetla už od začátku. U třetího mi chvilku trvalo než jsem se překousala přes začátek, který je trochu nezáživně psaný a myslím si, že trošku kazí celkový dojem z celé knihy.

09.03.2011 4 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Napínavá knížka, výborný děj, jen konec se trošku nepovedl.

23.02.2011 4 z 5

Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení Jen Lancaster

Krásná knížka poukazující na to jak se cítí silné ženy. Spisovatelka jde příkladem.

07.02.2011 4 z 5

Moje peníze – aneb Chudoba není ctnost, ale nemoc Moje peníze – aneb Chudoba není ctnost, ale nemoc Zdeňka Jordánová

Moc pěkná knížka a už jsem začala i pracovat na sobě. Moc všem doporučuji. :o)

03.02.2011 5 z 5

Spratek Spratek Zdeňka Jordánová

Je to jedna ze složitějších knížek paní Jordánové, ale složitějších spíše proto, protože je složité najít toho spratka. Ale jinak moc dobrá knížka, jako každá kniha paní Jordánové.

31.01.2011 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Jak říká autorka, asi na tuto léčbu nejsem připravená. A nebo jsem málo pobožná.

28.01.2011 1 z 5

Ranč U Zelené sedmy 3 Ranč U Zelené sedmy 3 Eva Pelantová

Tato knížka z těch tří byla opravdu ta nejslabší. Toho humoru tam bylo pomálu.

26.01.2011 2 z 5