Příští oběti

Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí… V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29515/big_pristi-obeti-QA0-29515.jpg 4.3437
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Domino

The Bodies Left Behind, 2008

Kniha Příští oběti

Hakate

Strhující, napínavé. Skvělé prostředí lesa.
Kniha má spád, je čtivá. Některé místa jsou předvídatelnější, ale na zážitku to neubere.

MarkétaI.

Uff, tak konečně jsem na konci knihy. Určitě to nebylo bůhví jak špatné, ale kniha mi nějak nesedla. Místy jsem se celkem nudila, že jsem myšlenkami šla jinam. Některé dialogy mi přišly naivní, další zbytečné..

janina66

Napínavé a dobrodružné. Skvělé prostředí lesů, strání a strží a útěk před zabijáky.
Nečekané, překvapivé rozuzlení ke konci knihy a snad nadějný život Brynn.

faba

(+ SPOILER) Audiokniha. Načetla Milada Čechová. Je to něco jiného než Rhyme a Amélie. Lítají tu po lese dvě klaďačky a dva zločinci. Trvá to skoro celou knihu, ale potom se to samozřejmě, jak je u Deavera zvykem všechno změní a otočí. Nebylo to tak špatné, ale konec jsem si představoval ještě Deaverovatější (to je tedy slovo). Myslel jsem víc překvapivější :-) Zkrátka konec byl normální, až divný. Ale na poslech k mým "toulkám" dobré.

jaroiva

Tentokrát mě začátek moc nechytnul, postupně kus útěkového zbytečně protahovaného pronásledování. A nakonec rychle nějaké změny, aby splnil JD očekávání čtenářů a naplnil kvótu nutného počtu zvratů.
Jo, dalo se to číst, nebylo to jeho nejhorší (to je pro mě Kamenná opice), ale postavy jsem si neoblíbila a příběh mě prostě nechytil.

MAU256
24.09.2021

Musím říci, že knížka se četla zcela sama. Párkrát jsem se přistihla, že jsem se musela kouknut o pár stránek dál, abych zjistila, zda Brynn bude stále v pohodě. Je prostě policajtka tělem i duší a vražda se jí prostě příčí, ale naštěstí to za ní provedl někdo jiný a ona už může zase klidně začít "normálně" rodinně žít. Snad jí to vyjde. Knížku mohu jen doporučit, už se těším na nějakou další. Na tuto jsem narazila jen náhodně a jsem ráda, že se skončila v mé knihovně.

Katulinka69
29.06.2021

Super počtení

evik_svistik
16.04.2021

Opět podařený napínavý příběh od Deavera, ale musím říct, že úplně 100% top to není, ale za přečtení stojí. Přišlo mi to už trochu překombinované, spoustu zvratů, ale nesedělo to do příběhu tak nějak přirozeně.