Příští oběti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí… V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29515/pristi-obeti-QA0-29515.jpg 4.3413
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Domino
Originální název:

The Bodies Left Behind, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Příští oběti

Katulinka69
29. června

Super počtení

evik_svistik
16. dubna

Opět podařený napínavý příběh od Deavera, ale musím říct, že úplně 100% top to není, ale za přečtení stojí. Přišlo mi to už trochu překombinované, spoustu zvratů, ale nesedělo to do příběhu tak nějak přirozeně.


ZdenekP.
17. února

Doposlouchano s velikym sebezaprenim. No kdyz uz jsem si to koupil ... Asi od poloviny knihy jsme se tesil, kdyz uz bude konec. Spatnemu pribehu pomaha i hrozny vykon, ktery predvedla pani, co knihu cte, kdy jsem mel pocit, ze ve 2/3 knihy si snad i neco prihnula. Pribeh je rozvlekly, tezkopadny, vycpany vatou. Sice je tam je par zvratu, ale nejak nevim proc mi pripadali nudne, nezaujalo me v podstate vubec nic, a casto jsem si rikal ze to je fakt blbost. No zkuste sami, stoji to za to ...

PetK
30.12.2020

Nedoposloucháno. Deavera mám fakt ráda, ale tohle mě nebavilo. Myslím, že k tomu notně přispělo i audioprovedení, o které se postarala trochu afektovaná paní. Hysterická fifina Michelle byla na zabití a představa, že to takhle bude pokračovat celou knihu - utíkáme, protože nás honí, já už nemůžu, neumím se pohybovat v lese... -, to mě fakt nemotivovalo poslouchat dál. Nicméně tady na Mistra určitě nezanevřu a zkusím něco jiného.

Ava365
13.12.2020

Tak trochu jiný thriller od tohoto "mistra oboru." Napínavý příběh přečtený jedním dechem. Jednu hvězdičku si nechávám pro autorovy ještě lepší knihy.

kackahracka
26.11.2020

Sáhla jsem po téhle knížce z důvodu, že mi zabírala místo v knihovničce a bylo načase zjistit, jestli zůstane, nebo půjde o dům dál. Předpokládala jsem, že četbu nedokončím proto, že mě zachvátí zhnusení nad některou z brutalit, která se u autora téměř očekává. Jenže jsem byla mile překvapena velmi čtivým dějem. Nadšeně jsem obracela stránky a říkala si, že případné přehnané násilí nějak přežiju, že mě knížka vážně baví. Jenže-pak se začaly nějak moc často opakovat situace "uteču oknem, chytne mě dveřma". Taky enormně nakynul objem vatové výplně. Až jsem prostě nakonec odmítla s tou slátaninou trávit čas. Bylo to, jako bych si objednala hovězí guláš a dostala 5-litrový hrnec plný omáčky. A hovězí kostky, co se sveřepě brání rozžvýkání. Nedočteno.

jprst
31.10.2020

Tohle je prostě Deaver, vystupňované napětí a pak náhlý a neočekávaný závěr, i když u tohoto příběhu byl takový...nějaký.

jan0504
19.07.2020

Akčný thriller so všetkým čo má mať: dobrá zápletka, psychológia postáv, akčnosť...len koniec trošku vyšumel :-(
Môj prvý Deaver, ale zjavne nie posledný :-)

1