Příští oběti

Příští oběti https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29515/bmid_pristi-obeti-QA0-29515.jpg 4 474 77

Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí… V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Bodies Left Behind , 2008

evasamankova
14.03.2013 5 z 5

Napínavé, čtivé a inteligentní. Půjdu tady trochu proti davu, ale mně se tato kniha velmi líbila a řádím ji prozatím na první místo v knihách J. Deavera, které jsem přečetla.

Petr K.
08.01.2013 4 z 5

No, co napsat ? Je to uz moje 20. kniha od Deavera, takze si dovolim tvrdit, ze ho znam. Pouziva stale stejnou sablonu. Na zacatku zapletka, ktera konci uplne jinak, nez to je nastineno a v prubehu se jeste tak 4x, 5x otoci. To ale vubec nevadi, pokud vas tim prispendli ke knize a jste napnuty.
Tato kniha jede hned od zacatku do konce. A prvni ctvrtina mi prisla nejlepsi. Celkove mi prisel dej dost mrazivej a nocni prostredi v lese nahani husi kuzi. Opet je to takovej souboj dvou genialnich mozku a kdo koho precura. Mam i par nedostatku - 1. Policistka dostane na zacatku tak do tela, ze to je trochu nerealne, co vsechno jeste dokaze. Podobnych nerealii je tam jeste par, takze mate obcas pocit, ze sledujete americkej film u ktereho je jasne ze to je hovadina (nemozne), ale tolerejete to (hlavne ze je zabava) 2. Nevim, jestli jsem tak zabedneny, ale mel jsem nekolikrat problem predstavit si prostredi (krajinu,akci), takze jsem vubec nepochopil co se vlastne jak stalo, protoze jsem to z popisu proste nepobral. A za 3. mel jsem trochu pocit, ze to zavani knihou ,,Neklid,, (take od Deavera) tam je take honicka v nocnim lese. Ale to je jen muj pocit.
Jinak knihu muzu urcite doporucit, ja se u ni rozhodne nenudil. Urcite je lepsi, nez posledni Deaverovka - Tvuj stin. Ale prectete si ji sami, protoze co ctenar, to nazor :-)

MaLoMe
26.12.2012 3 z 5

Veľké sklamanie. Strašne prekombinované. A navyše rozťahané, ukecané a len ťažko uveriteľné. Len z úcty k Jefferymu dávam 3 hviezdičky.

Katuska001
23.12.2012 3 z 5

Knížka mě velmi zklamala po ohlasech co je psáno na netu o napětí atd. mi to přišlo slabé a překombinované, myslím, že Deaver umí daleko lepší !!! Zařadila bych román mezi průměr.

Lenka Žofka
06.11.2012 4 z 5

Ačkoliv má pan Deaver pořád podobnou šablonu, stejně se to dobře čte, je to napínavé, jen tak se neodtrhnete a do poslední chvíle netušíte, kdo že v tom lítá....a to mě baví!

Ctibi
29.07.2012 3 z 5

napínavý až do konce, vřele doporučuji

ewisek22
17.01.2012 5 z 5

Už podle obsahu, jsem tuhle knihu musela vlastnit a rozhodně mě ani v nejmenším nezklamala:)) A ten největší padouch?? Pan spisovatel Jeffery Deaver zase zabodoval!!!:))

Romčuška
15.01.2012 5 z 5

Mě se to mooooooc líbilo třetí knížka co jsem četla tahle byla NEJ !! :)

nikaxxx
24.10.2011

Skvěle napsaná detektivka, do které se začtete snad od první stránky. Téma útěku a skrývání je detailně rozepsané a (pro mě skoro neuvěřitelné) nenudí ani chvilku. Vždy, když si řeknete: "tak, teď to bude už dokola totéž", stane se něco, co vás překvapí :-).

Knížka, po které jsem sáhla spíš z nutnosti (bylo málo času na výběr, nebylo co číst a tak dále). I když jsem po přečtení obsahu čekala něco malinko jiného, zklamaná jsem nebyla. Naopak, od té doby Deavera vyhledávám :-). Nicméně problém s tím, co budu číst vyřešila jen na pár dnů :-).

Vendelína
19.10.2011 4 z 5

Knížka mě mile překvapila. Děj byl napínavý, plný nečekaných zvratů. Tak na 330. stránce jsem si myslela, že už bude jen "vomáčka okolo", ale do poslední chvíle nebylo nic jistého. Sedla mi.

nightlybird
06.08.2011 4 z 5

Detektivka, ve které nejde ani tak o komplikované pátrání po vrahovi ( není to zahradník, i když se tam jeden vyskytuje), ale spíš o přežití v černém lese. Docela se mi líbilo, jak autor v průběhu děje tak trochu přebarvuje své postavy a zamotává děj. Docela jsem si u toho odpočinul.

Lenka
28.07.2011 4 z 5

Knihu čtu a děj je velmi napínavý. Jsem v půlce a nemůžu se od ní odtrhnout.

martinkaLLL
23.02.2011 4 z 5

Napínavá knížka, výborný děj, jen konec se trošku nepovedl.

Fiza
07.02.2011 4 z 5

Tak trochu jiná Deaverovka, ale velmi dobře čtivá od začátku do konce... Děj mi místy připomínal některé knihy od Kinga, nicméně konec už byl opět Deaver jako vystřižený...

Alinore
26.01.2011 4 z 5

Moje první Deaverovka. Moc pěkné. Tahle knížka mě pěkně navnadila na tu mnou milovanou temnou a úžasně zrádnou atmosféru Deaverových knížek a od té doby jsem velký fanoušek i obdivovatel pana Deavera. Neuvěřitelné. :)

pistalka
30.11.-0001 4 z 5

V rámci žánru je kniha velmi slušný průměr, možná lehký nadprůměr. ALE: na některých posledních autorových knihách je jasně vidět, jak Deaverovi dochází nápady. A nejvíce nápadné to je u Příštích obětí, protože ty se až moc podobají jeho staršímu románu "Neklid"; a to nejen prostředím, ale i závěrečným zvratem. Přesto jsem si honičku v lese (která zabírá 250 stran a nenudí - klobouk dolů!) užil. Posledních sto stránek (podle mě celkem zbytečně natahovaných) jsou důvodem, proč jsem se nakonec přiklonil ke čtyřem hvězdám místo pěti.

Harinka
30.11.-0001 5 z 5

pro mě jedna z jeho nej knih