Ranč U Zelené sedmy 3

Ranč U Zelené sedmy 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25941/bmid_ranc-u-zelene-sedmy-3-QTA-25941.jpg 4 54 7

Ranč U Zelené sedmy série

3. díl

Třetí díl úspěšné ságy Ranč U Zelené sedmy. Věříme, že si nenecháte ujít příležitost a budete chtít vědět, kam povedou cestičky osudu Vaši oblíbenou rodinu Kudrnů teď, když děti poněkud povyrostly a potkávají nové lásky, školy, první zaměstnání...

mia.com
30.01.2023 4 z 5

Třetí série i kniha už nejsou tak perfektní, jako první dva počiny, ale stále je to moje milovaná rodinka. Zvláštností je, že třetí díl knihy vyšel dřív, než seriál, protože nebylo jisté, že se bude natáčet. Tím pádem tu nemáme fotky ze seriálu, ale jiné jen tak s herci atd., které jsou celkem unikátní.

LunaL.
20.05.2020 4 z 5

Ani tenhle díl nezklamal! Je trochu jiný než předchozí díly, ale hlavně tím, že Štěpán jako vyprávěč je o pár let starší a tak ho zajímají jiné věci - méně píše o zvířatech, na která si za ta léta zvykl, méně zlobí sestru a více jej zajímají vztahy mezi lidmi. Hlavně ty milostný.
Dokonce i babička šla do pozadí příběhu, nevyskytuje se v knize tak často. Pořád si ví se vším rady a je pořád vtipná, jen už nemusí rodinu tak často zachraňovat. Nebo ano? :)

postrach
07.12.2018 4 z 5

Souhlasím s názorem.že předchozí díly.jsou napsané lépe.I zfilmované.

zelena_zabicka
25.04.2018 3 z 5

Nejslabší díl, víc než veselé problémy drobných zemědělců a chovatelů se tu řeší vztahy, na kteréžto téma je všude knih víc než dost. I tak se mi však kniha líbila.

Jajulle
03.09.2012 5 z 5

Stejné jako u prvních dvouch dílů, možná trochu slabší, ale i tak výborná kniha pro těžké chvilky a na zlepšení nálady.

Layss
26.02.2012 3 z 5

Nejsem moc zapálená do české literatury, ani do české filmografie, ale musím uznat, že to byla legrace číst, i sledovat... A to platí pro všechny 3 díly, které jsem četla... Bohužel jako u mnoha dalších knížek, i tady se snižuje kvalita s dalšími díly.

martinkaLLL
26.01.2011 2 z 5

Tato knížka z těch tří byla opravdu ta nejslabší. Toho humoru tam bylo pomálu.

zfilmováno rodina

Autoři knihy