Pohádky před spaním

Barevně ilustrovaná kniha přináší soubor krátkých pohádek, které rodiče nebo učitelky mateřských škol mohou dětem číst před spaním.

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27137/pohadky-pred-spanim-27137.jpg 4.317
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Portál

Kniha Pohádky před spaním

jasmína

Opět naše oblíbená spisivatelka, a až na jednu pohádku hodně podobné Šípkové Růžence, nemám, co bych knize vytkla.

Dobře se četlo, jak je psáno, před spaním.

evik7522
11.09.2018

Jedna z nejoblíbenějších knih kluků ve věku cca 3-5 let. Ano, pohádky jsou sice "výchovné", ale děj je pro děti zábavný, srozumitelný a délka pohádek tak akorát než zavřou oči :-) Za mě veliká jednička!!!

burbot
13.10.2015

Prvoplánově výchovné pohádky, kde rádoby děj je vždy zcela přizpůsobem poučce. Po dočtení pohádky nepřímo nabádající ke xenofobii jsem knihu radši odložila.
Pěkné jsou na knize jen ilustrace :-)

pfa
30.08.2015

Příjemná a milá publikace, řekl bych, jiných, neokoukaných pohádek a příběhů, které jsou svou kratší délkou naprosto ideální pro čtení před spaním. Další malý poklad do dětské knihovny.

[9/10] Beletrie pro děti a mládež; Pohádky a příběhy

martinkaLLL
02.10.2012

Krásná knížka s pěknými originálními pohádkami a hezkými obrázky.

Drobecek
14.01.2012

Moc pěkná kniha pohádek, které moje dcera (3 r.) miluje. A díky tomu, že to nejsou "Karkulky" a "Perníkové chaloupky", ale originální příběhy, tak to i mě baví předčítat.