Kouzelná třída přehled

Kouzelná třída
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49873/bmid_kouzelna-trida-eBi-49873.jpg 5 112 112

Kouzelná třída série

1. díl >

Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází o místo učitelky. Pan učitel jí třídu předá a ona třídu rošťáků promění v nejhodnější a nejchytřejší děti na celé škole. Bude na to mít kouzelné metody... Knížka Kouzelná třída vás zavede do světa na pomezí mezi fantazií a realitou, do školního prostředí, které je blízké zejména dětem na počátku školní docházky. Přestože je kniha zařazena do edice Čtení pro prvňáčky, může ji číst kdokoliv, bez ohledu na věk. Napínavý děj bude jistě obrovskou motivací k samostatnému čtení.Svůj půvab knize dodávají i nádherné, dějově bohaté obrázky pana Drahomíra Trsťana.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzelná třída. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (15)

kristeen
14.09.2023 1 z 5

Kniha byla velké zklamání. Navzdory recenzím jsme v ní nenašli nic než plytký příběh, který postrádal napětí a splácal páté přes deváté. I dětem totiž vrtá hlavou, co se třeba dál stalo s panem učitelem, ale v prvé řadě hlavně to, jak je možné, že aniž by došlo k napravení žáků, požívají všech super kouzelných výhod a odměn k tomu. Také není jasné, zda vědomosti skutečně získávají, nebo jen vlivem působení víly. Příběh je z pedagogického, ale i výchovného hlediska zcela postavený na hlavu, a je s podivem, že jej v této podobě vydalo právě nakladatelství Grada.

MilackovaN
03.07.2023 5 z 5

Moje prvňáčky i druháčky kniha naprosto okouzlila. Pokaždé, když jsme ji šli číst, tak se moc těšili na další dobrodružství víly Jasmíny.


KatyM.
10.10.2022 5 z 5

Knihu jsme četla se synem, kniha se mu líbila.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Kouzelná třída v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených170x
ve Čtenářské výzvě14x
v Doporučených7x
v Knihotéce42x
v Chystám se číst23x
v Chci si koupit14x
v dalších seznamech6x