Kouzelná třída

Kouzelná třída https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49873/bmid_kouzelna-trida-eBi-49873.jpg 5 109 15

Kouzelná třída série

Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází o místo učitelky. Pan učitel jí třídu předá a ona třídu rošťáků promění v nejhodnější a nejchytřejší děti na celé škole. Bude na to mít kouzelné metody... Knížka Kouzelná třída vás zavede do světa na pomezí mezi fantazií a realitou, do školního prostředí, které je blízké zejména dětem na počátku školní docházky. Přestože je kniha zařazena do edice Čtení pro prvňáčky, může ji číst kdokoliv, bez ohledu na věk. Napínavý děj bude jistě obrovskou motivací k samostatnému čtení.Svůj půvab knize dodávají i nádherné, dějově bohaté obrázky pana Drahomíra Trsťana.... celý text

kristeen
14.09.2023 1 z 5

Kniha byla velké zklamání. Navzdory recenzím jsme v ní nenašli nic než plytký příběh, který postrádal napětí a splácal páté přes deváté. I dětem totiž vrtá hlavou, co se třeba dál stalo s panem učitelem, ale v prvé řadě hlavně to, jak je možné, že aniž by došlo k napravení žáků, požívají všech super kouzelných výhod a odměn k tomu. Také není jasné, zda vědomosti skutečně získávají, nebo jen vlivem působení víly. Příběh je z pedagogického, ale i výchovného hlediska zcela postavený na hlavu, a je s podivem, že jej v této podobě vydalo právě nakladatelství Grada.

MilackovaN
03.07.2023 5 z 5

Moje prvňáčky i druháčky kniha naprosto okouzlila. Pokaždé, když jsme ji šli číst, tak se moc těšili na další dobrodružství víly Jasmíny.

KatyM.
10.10.2022 5 z 5

Knihu jsme četla se synem, kniha se mu líbila.

Astridka
06.06.2022 5 z 5

Kniha je super pro malé čtenáře, kteří jsou před přečtení knihy ještě nečtenáři. :D :) :D

Hanamo
16.11.2021 5 z 5

Moc milý a jednoduchý příběh pro malé čtenáře i ještě nečtenáře. Těšíme se na pokračování.

kamibe
26.03.2021 5 z 5

Opravdu milá knížka s milými obrázky. Slyším sousedovic druháčka, jak si žádá další díl. Nedivím se mu a jdu si ho půjčit do knihovny.

lucie6359
22.02.2021

(SPOILER) Dcera je ve 3 třídě a je nadšená knížkou dobře se jí čtou

asperula
13.01.2020 5 z 5

Syn byl moc nadšený. Chodí do druhé třídy a přečetl to skoro jedním dechem. Líbil se mu i druhý díl. Musím si taky přečíst :)

JankaV80
08.12.2019 5 z 5

Této knize pro děti nelze nic vytknout. Krásné ilustrace, velká písmena pro začínající čtenáře a krátké kapitoly, které dítě zvládne úplně v pohodě přečíst. Samotný děj knihy je nápaditý, má spád a na konci je člověku líto, že kniha končí. Mně i synovi se knížka moc líbila a už se moc těšíme na její pokračování.

klarahop
10.04.2019 5 z 5

Skvělá a zábavná knížka pro začínajícího čtenáře.

Optima4
27.02.2019 5 z 5

Četla jsem tuto knihu jako mimočítankovou četbu s dětmi ve škole. Děti byly z knihy naprosto unešené. Objednali jsme tedy další knihu od této skvělé autorky pro děti. Mohu jedině doporučit. Jednoduché a zábavné čtení.

.Knihomolka.
03.06.2017 5 z 5

Kouzelný příběh, pro děti krásné čtení...

Borůvka79
12.04.2017

Můj syn chodí do první třídy a přišel ze ji mají ve skole a chtěl by ji.Tak jsme ji půjčili a precetli moc se líbila a už čteme druhý díl. Moc krásne napsaná i ilustrovana.

LéňaM
22.02.2016 5 z 5

Krásně napsaná a poutavá kniha pro děti. Dcerka která je v druhé třídě, jí přečetla během chvilky a vždy se těšila na další kapitolu.

aninka.b
29.12.2015 5 z 5

Pěkně zpracovaný školní příběh pro děti. Výrazně rozvíjí fantazii díky nové paní učitelce. Vhodný formát i ilustrace. Doporučuji i pro malé čtenáře.

kouzla škola víly, rusalky pro začínající čtenáře

2010  91%Kouzelná třída
2012  85%Detektivové