Kouzelná třída

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hodný starý pan učitel už na děti nestačí. Potřeboval by do důchodu, ale nechce odejít, dokud nenajde vhodného nástupce. Někoho, kdo by měl děti opravdu rád. Když o tom bude v kabinetě přemýšlet, zaklepe na dveře velmi milá mladá dáma, která se uchází o místo učitelky. Pan učitel jí třídu předá a ona třídu rošťáků promění v nejhodnější a nejchytřejší děti na celé škole. Bude na to mít kouzelné metody... Knížka Kouzelná třída vás zavede do světa na pomezí mezi fantazií a realitou, do školního prostředí, které je blízké zejména dětem na počátku školní docházky. Přestože je kniha zařazena do edice Čtení pro prvňáčky, může ji číst kdokoliv, bez ohledu na věk. Napínavý děj bude jistě obrovskou motivací k samostatnému čtení.Svůj půvab knize dodávají i nádherné, dějově bohaté obrázky pana Drahomíra Trsťana....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49873/kouzelna-trida-eBi-49873.jpg 4.744
Série

Kouzelná třída 1.

Žánr
Literatura česká, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Kouzelná třída

Přidat komentář
asperula
13. ledna

Syn byl moc nadšený. Chodí do druhé třídy a přečetl to skoro jedním dechem. Líbil se mu i druhý díl. Musím si taky přečíst :)

JankaV80
08.12.2019

Této knize pro děti nelze nic vytknout. Krásné ilustrace, velká písmena pro začínající čtenáře a krátké kapitoly, které dítě zvládne úplně v pohodě přečíst. Samotný děj knihy je nápaditý, má spád a na konci je člověku líto, že kniha končí. Mně i synovi se knížka moc líbila a už se moc těšíme na její pokračování.


klarahop
10.04.2019

Skvělá a zábavná knížka pro začínajícího čtenáře.

Optima4
27.02.2019

Četla jsem tuto knihu jako mimočítankovou četbu s dětmi ve škole. Děti byly z knihy naprosto unešené. Objednali jsme tedy další knihu od této skvělé autorky pro děti. Mohu jedině doporučit. Jednoduché a zábavné čtení.

.Knihomolka.
03.06.2017

Kouzelný příběh, pro děti krásné čtení...

Borůvka79
12.04.2017

Můj syn chodí do první třídy a přišel ze ji mají ve skole a chtěl by ji.Tak jsme ji půjčili a precetli moc se líbila a už čteme druhý díl. Moc krásne napsaná i ilustrovana.

LéňaM
22.02.2016

Krásně napsaná a poutavá kniha pro děti. Dcerka která je v druhé třídě, jí přečetla během chvilky a vždy se těšila na další kapitolu.

aninka.b
29.12.2015

Pěkně zpracovaný školní příběh pro děti. Výrazně rozvíjí fantazii díky nové paní učitelce. Vhodný formát i ilustrace. Doporučuji i pro malé čtenáře.

Doporučujeme

Otrocká krása
Otrocká krása
Smrt kouzelného džina
Smrt kouzelného džina
Věž zkázy
Věž zkázy
Dračí cejch
Dračí cejch