Oběšenec

Oběšenec https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82779/bmid_obesenec-3mh-82779.jpg 4 28 12

První kniha série Mira Moralesová a Wayne Sheppard. Co symbolizují tarotové karty, které dostávala pravidelně poštou unesená žena, po níž se slehla zem? Podaří se Rae Steelové uprchnout z nepřístupných bažin Everglades, kam ji zavlekl její podivný únosce, bývalý trestanec a nepotrestaný vrah? Co viděl její čtyřletý syn té noci, kdy zahynul jeho otec? K čemu slouží záhadný přístroj, nalezený u zavražděného muže? A proč se psychotroničce Miře Moralesové zjevily ve snu poslední okamžiky jeho života, když se s ním nikdy ani nesetkala? Proč se agentka FBI tak intenzivně zajímá o případ, na první pohled celkem banální? Hraní v tom temném příběhu svou roli také tajné služby? To je jen zlomek záhad, jimiž se zabývá vynikající thriller T. J. MacGregorové; běžné metody úmorné kriminalistické rutiny se při pátrání po pachateli vraždy mísí s psychotronickým „čtením“ a vykládáním tarotových karet, najde se místo i pro lásku a vášeň, a všechno to do sebe skvěle zapadá a čte se jedním dechem až do překvapivého konce.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Hanged Man , 1998

Girlxxx
24.02.2019

Napínavé - ne. Vzrušující - ne. Děsivé - ne. K dokonalosti vybroušený temný thriller - ne. Spíš taková oddechovka.

maličkán
06.08.2018 4 z 5

I když nějaké vztahování mě bylo ukradené, bez toho bych se obešla, ale kniha byla dobře napsaná a nakonec i přes ty nesmysly se dobře četla, dávám 4 hvězdičky.

Synysterka
28.02.2018

Skvělá napínavá kniha

Atak
11.01.2018 5 z 5

Velice dobře napsaná kniha, udržela mě v napětí do posledního písmenka.

martina.tim
03.03.2017 1 z 5

No bohužel u mě tato kniha žádná sláva a to jsem se na ni těšila, protože mě nalákala možnost čtení myšlenek. Každopádně jsem ji ani nedočetla. Bylo tam pár dobrých momentů, které mě bavili, ale bohužel nedonutili mě číst dál. Na mě spousta "vaty" - popis vad Sheppova auta a jak s ním jede do servisu nebo popis bank u kterých má přečerpaný limit. Prostě na mě zbytečných detailů, které mi k ničemu nejsou. Další slovíčko, které mi vadilo bylo "vztahovat se". Netuším jestli je to autorkou nebo jen v překladu knihy, ale nesedělo mi to k činnosti, kterou provozoval Hal.

Irika
22.09.2016 3 z 5

Není to špatné, ale čekala jsem víc. Je to průměrný až lehce podprůměrný thriller - detektivka, oživená o téma psychotronie. Podle textu na obalu "napínavé, vzrušující, děsivé, k dokonalosti vybroušený temný thriller" bych čekala něco úplně jiného. Takže hodnotím spíše jako zklamání - 65%.

Lacerta.j
15.03.2016 2 z 5

Nebavilo

jarin58
07.01.2015 5 z 5

Nó,tak tady jsem si pošmákl.

Jerry H
31.10.2014 5 z 5

Nejdříve poměrně nezáživné, později zajímavé.

martinkaLLL
06.03.2013 4 z 5

Napínavá knížka,velmi dobře se četla.A konec mě překvapil.

Vlasta610
21.01.2013 5 z 5

Je to pěkné, napínavé.

petka-2007
04.01.2013 5 z 5

Hodně dobré, byla jsem spokojena :-)

thrillery

T. J. MacGregor