martiiinkajjj martiiinkajjj komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Když jsem začala číst tuto knihu říkala jsem si, že to bude zase klasický příběh - jedna holka se odstěhuje tam se zamiluje a budou mít hrooozné tajemství, které na konci knihy bude odtajeno :-). Ale hned po prvních 20 stránkách jsem zjístila, že to tak není...Archerův hlas je prostě nádherný příběh plný něhy, lásky, zrady, bolesti a nalezení sebe sama. Archer je nádherná postava, kterou si prostě hned zamilujete. Je to příběh opravdové lásky a po přečtení této knihy budete naprostě nadšení: a rozhodně je jiná než všechny ostatní už jenom tím, že hlavní hrdina je úplně jiný než hrdinové v jiných knížkách :) za mě rozhodě *****!

27.09.2015 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Best kniha. Nejlepší spisovatelka :)) určitě doporučuju :).

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Po dlouhé době jsem se u knihy ze srdce zasmála. Super kniha a určitě doporučuju :).

Návrh Návrh Elle Kennedy

Za poslední dobu knížka, která mě fakt bavila :) super děj, opravdu čtivé a erotické scény taky dobře napsané. Sice je tohle téma hodně ohrané a každý ví jak tahle knížka skončí ale i tak se dobře četla a doporučuji. Garrett byl prostě chlap :).

26.02.2016 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Prostě bomba :) Neil Gaiman je prostě spisovatel č. 1 :) Taková pohádka pro dospělé před spaním :)

29.12.2015 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Po dlouhé době knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, byla úžasně napsaná :) byla vtipná, erotické scény byly prostě nej....fakt jsem ráda že jsem si jí tento víkend přečetla...co víkend tuto sobotu :D prostě tuhle knížku jen tak nedoložíte. Sice je pravda, že děj byl už předem jasný (knížky na toto téma končí vždycky stejně - proto je taky ráda čtu), ale do toho jsem s tím šla. Těším se na další díl...:) za mě rozhodně: * * * * *. PS: tento díl byl možná o trošku lepší než první díl :)

07.11.2015 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Knížka se moc líbila :) sice jsem si na začátku říkala, že je to moc hrrrr, ale nakonec jsem se do toho zažrala a bylo mi líto, že kniha nemá ještě víc stránek. Už se těším na další knížku ze série. Rozhodně doporučuju.

22.03.2015 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Na tuhle knížku jsem se fakt těšila...tuhle spisovatelku mám moc ráda, ale touhle knížkou mě zklamala. Začátek byl super, ale potom se děj začal táhnout a hlavní hrdinové řešili totální blbosti jako kdyby jim bylo 15 let. Nechci být hnusná, ale hlavní hrdina mi přišel jako kdyby byl z jiné planety, který normální chlap by to takhle řešil???Neměla jsem sílu knížku dočíst, takže za mě pouze * a to jen, protože je to moje oblíbená spisovatelka a začátek nebyl špatný.

18.05.2016 1 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Knížka nepřekvapila, ale ani neurazila...čekala jsem něco o trošku lepšího. Co mě totálně štvalo, byly totálně jednoduché věty. Já vím, že je to celkem jednoduchá literatura....ale....věty typu: Měla dlouhé hnědé vlasy. Vypadala krásně. Její rty jsou nádherné. Pozoroval jsem její zadek, když šla. Byla nervozní. Začala se červenat. To jako vážně????jsou mnohem lepší erotické knížky :). Ale dočíst jsem to musela. Za mě tady: * * * .

11.02.2016 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

jééé jak já tuhle knížku žrala (ještě předtím než vyšel ten trapný film) knížka se vůbec nedá srovnat s filmem, knížka je úžasně napsaná a děj rychle utíká. Za mě rozhodně *****. takový bombónek celé serie.

Básník v báglu Básník v báglu Ivona Březinová

četla jsem jí jako puberťačka a byla jsem nadšená :) tahle knížka měla všechno lásku, tajemství a samozřejmě dýchala létem :) doporučuju nejen mládeži :)

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Na větrné hůrce??? prostě klasika, kterou by si měl každý milovník knih přečíst. Už při přečtení prvních stránkách má člověk chuť si uvařit čaj a zahrabat se do peřin aby utekl tomu nepříjemnému počasí a atmosféře, která je úžasně popisovaná v knížce :) ideální podzimní knížka :)

29.12.2015 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Dobrá kniha, ale znám s touto tematikou mnohem lepší knihy. I tak dávám ******.

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Předem musím říct, že to je moje nej autorka, o to víc jsem smutná, že to nebylo tentokrát nic moc. Knížku jsem dokázala přečíst za jeden den a když jsem dneska šla psát hodnocení zjistila jsem, že vlastně nevím, o čem knížka byla. Takže mi v hlavě moc dlouho nezůstala jako jiné knihy od této autorky. Vlastně jsem nevěděla, o čem knížka je. Četla se dobře akorát to nebyl žádný hluboký děj. Za přečtení stojí, ale podruhé se k ní jen tak nevrátím :(. Proto jen 4 ****.

21.08.2020 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Knížka byla hezká, čtivá akorát když srovnám všechny jiné díly od této autorky tak - tento mi příjde trošku slabší. Možná je to proto, že jsem četla i lepší knihy na toto téma a u hlavních hrdinů byla vždycky větší chemie než u Everly a Nolana. Knížka se mi i tak líbila a proto dám plný počet hvězd.

21.08.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Super knížka sice děj byl jasný, ale i tak jsem si to užila. Ideální knížka na léto nebo zrovna kdyz je člověk nemocný - můj případ :-D za mě plný počet *****.

27.05.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Bomba, Bomba - miluju tento druh knížek...ano sice děj je úplně jasný, ale pokud máte i vy rádi takový typ knížek rozhodně doporučuji si to přečíst :) knížka byla čtivá, mezi hl. hrdiny byla chemie jediné mínus byl nízký počet stran :D moc rychle jsem celou knížku přečetla. Už se těším na další díl. Takže za mě určitě * * * * *.

05.05.2016 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Čekala jsem mnohem víc od této knížky, hlavně podle hodnocení. Stránky jsem přeskakovala a u toho se nudila. Ale co mě totálně rozsekalo byla věta: Chci si udělat
domeček v tvojí pipince,“ to jako vážně???:D:D néééé to bylo na mě moc a hned jsem knížku odhodila. Takže za mě pouze: **. Znám o hodně lepší knížky :).

22.02.2016 2 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Na tuhle knížku jsem fakt dlouho čekala v knihovně....před Vánoci jsem se dočkala těšila jsem se, že si uvařím čaj, zalezu do postele a budu číst..to jsem taky hned po štědrém dnu udělala. A byla jsem totálně v šoku hned po 2 stránkách - bohužel né ze strachu, ale Bože to bylo tak blbě napsané. Rozhovory mezi hl. hrdiny byly naprosto trapné a umělé byla jsem totálně naštvaná a chtěla jsem knížku hned odložit a napsat tu pěkně hnusný komentář :-D ale pak jsem si řekla: tak já tu čekám na knížku tak dlouho a nedám tomu šanci??? fajn! pokračovala jsem.

No po dalších stránkách to nebyla zase taková hrůza ale nebylo to ono. Čekala jsem horor z psychiatrické léčebny něco jako seriál AHS :) bohužel to se nekonalo. Takže za mě pouze * * * a to jen protože to mě to nedonutilo knihu zavřít hned v polovině.

30.12.2015 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

jééé jak já tuhle knížku žrala (ještě předtím než vyšel ten trapný film) knížka se vůbec nedá srovnat s filmem, knížka je úžasně napsaná a děj rychle utíká. Za mě rozhodně *****. Ikdyž tento díl mi příjde nejslabší :) ale scéna ve stanu je legendární :D