Marta1996 Marta1996 komentáře u knih

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Kniha pro mladé čtenáře, případ Jacka R. zase jinak, knížka je zaměřena spíš na dívky. O tom kdo je vrah nebylo pochyb od půlky knihy, hororové mi na tom nepřišlo zhola nic. Nicméně příjemné oddechové čtení pro nenáročné mladé čtenářky, které chtějí lehké napětí, tajemno a lásku ..

01.09.2021 3 z 5

Výhled na hvězdy Výhled na hvězdy Brandon Sanderson

Jedna z nejlepších sérii co jsem kdy četla.

05.11.2020 5 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Jsem nadšená! Tohle byla prostě jízda

31.10.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

O hvězdičku méně kvůli konci. Skvělá kniha, neumím si ani představit že bych měla osud jako Sage.

23.10.2020 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Prostě jo! Já autorku žeru. Smála jsem se, byla zklamaná a nakonec i plakala. Za mě plný počet.

18.10.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Ten konec ? Vážně, tohle jsem nečekala.

04.08.2020 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Krásný obal, hlavně proto jsem knihu kupovala. Romantický příběh, spíš pohádkový se šťastným koncem. Knihu doporučuji příjemná, klidná oddechová pro nenáročné čtenáře a nebo pro čtenáře kteří si chtějí po nějaké době u knihy odpočinout.

25.05.2020 4 z 5

Stříbrné hrdlo Stříbrné hrdlo Siri Pettersen

Na tohle jsem se těšila, knihy od autorky mě všechny baví a tato není žádná výjimka, Juva je pro mě sympatická postava stejně jako Hirka ze série Havraní kruhy. Jsem zvědavá jak to všechno dopadne a není pochyb o tom že autorka umí knihu ukončit tak že hned potřebuješ další díl, na který si budu muset samozřejmě počkat.

01.06.2024 5 z 5

Rudé orchideje ze Šanghaje Rudé orchideje ze Šanghaje Juliette Morillot

Tohle bylo fakt těžký, první moje kniha s touto tématikou. Myslím že dlouho podobnou knihu nehodlám číst, tak silné to bylo. Všechny ty strašné věci.
Někdy zapomenu jaký dokážou být lidé netvoři.

23.05.2024 4 z 5

Malamandr Malamandr Thomas Taylor

Knihu jsem četla dětem před spaním, musím říct že i mě moc bavil příběh a vřele doporučuji, zábavné, napínavé, milé.

08.11.2022 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Něco tam prostě chybí. Nelituji že jsem si knihu přečetla, ale jsou mnohem lepší.

19.08.2020 2 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem, chci pokračování ....

12.07.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Příjemná kniha, která mě až překvapila tím co všechno se v příběhu řešilo.

02.06.2020 3 z 5

Gerda: Příběh velryby Gerda: Příběh velryby Adrián Macho

Krásná kniha, krásný příběh a plno ponaučení.

29.05.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tak tahle kniha se mi líbila. Podezřívala jsem všechny po celou dobu příběhu. Za mě můžu doporučit. Konec mě překvapil ze všeho nejvíc.

24.05.2020 5 z 5

Korunovace Korunovace Lena Valenová

Nic jsem neočekávala, takže celkově se mi knížka líbila. Na druhý díl se chystám, už ho mám půjčený i doma. V prvním díle se toho moc vlastně nedělo, seznámíme se s postavami a jejich pocity,se světem monarchie a intrik. Myslím že v dalším díle to už bude větší jízda a sama za sebe můžu říct že všem z královské rodiny fandím a jsem zvědavá, kdo jim hází klacky pod nohy. Kdybych knihu četla když mi bylo 15, určitě bych z ní byla nadšená více, ale i tak doporučuji. Velké plus je Praha, která je krásně popsána a dokresluje správně atmosféru.

11.05.2024 3 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Tohle byla jízda ! Já chci víc! Někde jsem četla že další pokračování bude příští rok.... Tak dlouho ....

30.10.2020 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Tohle mě prostě baví.

12.07.2020 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Takže, na cestě už mám objednané další díly, kniha se mi líbila hlavní postavy taky, ale hrozně dlouho mi trvalo než jsem se za četla. Hlavně mě trošičku štvalo kolikrát Amélie vzdychala nad Devlinem.

27.06.2020 4 z 5

Bouřná vrána Bouřná vrána Kalyn Josephson

Já prostě nemůžu, já jsem se hrozně nudila. Hvězdička je za tu krásnou obálku

10.06.2020