mareksevc mareksevc komentáře u knih

Ke světlu Ke světlu Andrej Dyakov

zaujímavý príbeh zo sveta Metra , dufam že časom vyjde viac a viac knih

29.09.2022 4 z 5

Já, berlínský voják Já, berlínský voják Helmut Altner

dosť unikátne čítanie

18.09.2022 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

vo veľa situáciách a aspektoch teenagersky naivné , miestami úsmevne - ako celok určite dobré k zamysleniu ale ! hlavne veľmi dobre a čítavo napisane a preto dávam 4*

08.09.2022 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

v strede to trošku ubralo plyn ale koniec ma zrejme donutil prečítať aj dalši diel

04.09.2022 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

vysoké hodnotenie naznačovalo kvalitnú knihu a možem to už potvrdiť aj ja

09.08.2022 5 z 5

Obyčajní hrdinovia Obyčajní hrdinovia Marián Kubicsko

3.5 * - výborný nostalgický začiatok , ten ma ozaj bavil , neskôr kniha trochu zmení charakter , je úplne iná ako všetko čo som doteraz čítal - kupu a čitanie rozhodne neľutujem

08.08.2022 4 z 5

Devoluce: Očité svědectví o útoku seskvečů u Mt. Rainier Devoluce: Očité svědectví o útoku seskvečů u Mt. Rainier Max Brooks

netreba sa zľaknúť pomalšieho začiatku - je nutný pre postupné budovanie atmosféry ktorá výborne graduje počas celého príbehu ,knihu som čítal v noci na chate neďaleko lesa a radšej som sa potom nepozeral von z okna O:)

08.08.2022 5 z 5

Dracul Dracul Dacre Stoker

od prvej strany som vedel že ma kniha bude bavit a bolo to tak až po záver, velmi dobrá atmosferická upirovina - bram s. by bol určite spokojný !

29.07.2022 5 z 5

Hněv spravedlivých Hněv spravedlivých Manel Loureiro

celkom slušná trilógia , posledný diel by som nazval zombie - politickým

23.07.2022 4 z 5

Tiger z Poznaně Tiger z Poznaně Richard Siegert

škoda že autor neuviedol viac bojových skúsenosti z predchádzajúcich rokov

28.06.2022 3 z 5

Posledné storočie - Návrat do Dimony Posledné storočie - Návrat do Dimony Jakub Filo

zaujímavo spracovaná téma, oceňujem autora za orientovanosť a odvahu venovať sa tejto téme, jedine čo mi niekedy vadilo bolo skákanie deju , občas som sa v tom stratil

31.05.2022 3 z 5

Podpaľačka Podpaľačka Stephen King

výborná klasika , je to stále King a pritom som miestami mal pocit že nečitam jeho knihu

01.05.2022 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

prelínanie napätia a vyvoja postáv zvladnuté majstrovsky

12.03.2022 5 z 5

dezert od majstra Kinga

06.03.2022 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

super pribeh a hlavne dynamika od prvej stránky , bachmanovky su super !

01.03.2022 5 z 5

Christina Christina Stephen King

auta mam rad , aj pribehy o nich a King to proste "umí" s oboma

23.02.2022 4 z 5

Talisman Talisman Stephen King

pomalší začiatok nech vás neodradí ! prvých cca 100 strán sa kniha tvári neurčito , pokračovanie však ten začiatok plno vynahradí, čím dalej tým lepšie, pôvodne som chcel dať 4* ale za posledných 170 strán som sa rozhodol pre plný počet , krasna kniha a krasny príbeh

07.02.2022 5 z 5

Když teče krev Když teče krev Stephen King

Krysa a když teče krev naozaj skvelé

29.01.2022 4 z 5

Stanovište 1. - Apokalypsa je len začiatok... Stanovište 1. - Apokalypsa je len začiatok... Dmitry Glukhovsky

Metro bolo kvalitativne na inej urovni ale ako taka oddychovka sa to dá, slovensky preklad miestami zvlaštny trochu bijuci do očí , na pokračovanie som zvedavy

22.01.2022 3 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

wau , myslím že namiesto hodnotenia knihy odporučim každému aby sa posadil a užil si tuto jazdu v čase , klobuk dole pred autorom

18.01.2022 5 z 5