mareksevc mareksevc komentáře u knih

Tajomný ostrov Tajomný ostrov Jules Verne

najlepšia Verneovka

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Moja prvá Kingovka , King ako vždy nesklamal a ponúkol super čítanie , ocenujem previazanosť osudov postáv s dalšími jeho knihami

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

začiatok výborný , kniha potom podobne ako prvý diel stratí tempo , narozdiel od jednotky ktorá to tempo znova nahodila, druhý diel je trochu menej záživný

09.12.2019 2 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

určité pasáže v knihe sa vliekli ale ako celok je to fajn čítanie , mínusom je trochu chaotické rozdelenie postáv

09.12.2019 3 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

výborná kniha , nevedel som sa dočkať ako to celé skončí , jedna z mála kníh kde som emócie prežíval spolu s hlavnou postavou

Mobil Mobil Stephen King

výborná post-apo kniha, uplne iný štýl ako od Kinga poznám, kniha má aktívny dej a nespomaluje sa dlhšími opismi čo mne vyhovovalo , taktiež myšlienka je v dnešnej dobe pomerne lahko uveritelná

09.12.2019 5 z 5

Dom 490 Dom 490 Mark E. Pocha (p)

po prečítaní tejto knihy som si naštastie spravil chuť "Kingovkou" aby som vyrovnal kvalitu čítania

09.12.2019 1 z 5

Temné dny Temné dny Manel Loureiro

výborné pokračovanie jedničky , sám neviem ktorá z nich je lepšia

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

odporúčam každému milovníkovi zombie tématiky

Kat Kat Chris Carter

po knihe som siahol na základe vysokého hodnotenia a musím povedať že mi v nej chýbala iskra, dej má spád a akciu ale pri čítaní som nezažil žiadnu emociu , možno by viac presvedčila ako námet na film

09.12.2019 3 z 5

Poslední naděje Poslední naděje Gregg Hurwitz

povinná jazda po jednotke , dej knihy mierne klišé ale kniha sa čítala natolko dobre že to autorovi prepáčim

Invaze ženců Invaze ženců Gregg Hurwitz

ako milovníka sci-fi a apokalyptických pribéhov ma táto kniha nadchla od prvej strany, zvládol som ju za jeden a pol dňa , odporúčam hlavne mladším čitatelom

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

jedničku neprekonala ale vysoký štandart táto kniha určité má, pre mna je to povinná jazda po jednotke, dúfam že bude preložený aj 3. diel !

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

jedna z najlepších apokalyptických kníh na trhu , drsná ale čo čakáte po páde modernej civilzácie? :)

Temné léto Temné léto Dan Simmons

kniha ktorá vo mne vyvolala spomienky na super detské časy na dedine , pre mna kniha mala dušu a jej čítanie som si užíval , koniec by som prijal dlhší a popisnejší ale aj určité tajomno má svoje čaro