Začátek konce

Je konec civilizace. Neexistuje internet, televize ani mobilní telefony. Nezbývá nic, co by člověku připomnělo, že je lidským tvorem. Apokalypsa začala. Teď zbývá jediný cíl: PŘEŽÍT! Nestává se často, aby se knize španělského autora podařilo stát bestselerem v anglicky mluvících zemích, ale španělskému novináři Manelu Loureirovi se to povedlo. Jeho kniha se stala kultovní, ještě když vycházela na pokračování na internetu, takže se brzy dočkala knižního vydání a záhy překladů do několika jazyků. V současné době se pracuje na jejím zfilmování....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248155/big_apocalypsa-z-zacatek-konce-a5A-248155.PNG 4.3259

Apokalypsa Z 1.

Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Argo

Apocalipsis Z: El Principio Del Fin, 2007

Kniha Začátek konce

uminaa
28. listopadu

Výborná kniha!!! Podľa mňa práve to, že príbeh bol písaný formou denníka, dodáva knihe na autenticite. Hlavný hrdina mi bol sympatický a budem mu držať palce pri jeho ďalšom putovaní svetom ;)

Erlif
16. listopadu

Knihu jsem přečetla za tři dny, to už se mi dlouho nestalo. Příběh je vyprávěn formou deníku hlavního hrdiny, trocha přímé řeči a dialogů tu je, ale opravdu málo.. A přesto to knize neubralo na čtivosti. Autor má neuvěřitelnou představivost a umí to sakra dobře popsat. Za mě rozhodně pecka!

ThomasRuhe
07. listopadu

Knižní zážitek bych označil za solidní. Autor zvolil koncepci, kdy příběh je vyprávěn z pohledu obyčejného chlapíka, který nákazu zpočátku sleduje v televizi a později mu dorazí až na jeho dvorek, a on je nucen jednat. Nemohu říct, že by mě v ději něco překvapilo nebo že by stránky obsahovaly velkou originalitu. Na druhou stranu se přesto jedná o slušné spisovatelské řemeslo. Plusem je i to, že hlavní postava je sympaťák ( i s kocourem) takže není těžké mu fandit.
Kniha je součástí trilogie, takže příběh končí nekončí a samotný hlavní hrdina na závěr zve všechny čtenáře k dalšímu dílu...

Schary

Výborná kniha, která docela realistický popisuje zombie apokalypsu. Člověk docela podlehne atmosféře a fandí hlavnímu hrdinovi!

maximus13

Takto má vypadat kniha o apokalypse!!! Moje top kniha. Napínavý děj. Hordy, ale opravdu zombíků!!! Tak konečně kniha u které jsem se výborně bavil. Moc jsem se vždy těšil, až si k ní opět sednu. Perfektně jsem si u knihy odpočinul a přišel na "jiné myšlenky". Jdu na druhý díl knihy.

Maggot.87

K tématu nic nového; ale jeptiška je: "holka jedna" a to se taky počítá

katallinka

V této době je to poměrně děsivé čtení, ale o to možná lepší. Moc se mi líbil styl psaní (deníkové zápisy). Rozhodně to přidávalo na čtivosti a děj pěkně ubíhal. Navíc přidána hodnota Lúculo. Kdo by nemiloval protivného kocoura při apokalypse Z.

lumpíkcz

Slušně se to čte .