mareksevc mareksevc komentáře u knih

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

solídne zakončenie aj ked na prvý diel to rozhodne nemá, čakal som viac odpovedí na otázky

12.04.2024 4 z 5

Labyrint: Zhorenisko Labyrint: Zhorenisko James Dashner

o niečo slabšie ako prvý diel ale stále dobré, som zvedavý na pokračovanie

08.04.2024 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

výborné

03.04.2024 5 z 5

Do pekla a zpět Do pekla a zpět Jakub Hoza

lahko čitatelné akčné Bečko s vtipnymi hlaškami - jednoduchoé ale funkčné

14.03.2024 4 z 5

Hrobárov almanach Hrobárov almanach Oliver Pötzsch

možno som čakal trošku temnejšiu atmosféru ale inak solídna detektívka , rozhodne neurazí

08.03.2024 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Nicholas Sansbury Smith

výborné pokračovanie série , knihy sa mi zdajú od dielu a lepšie a lepšie , som zvedavý na další diel !

02.03.2024 4 z 5

Nekroskop Nekroskop Brian Lumley

origínálna kniha , trochu mi pripomenula iné skvelé dielo pevnosť ktoré malo podobnu atmosferu, som zvedavý na pokračovanie

18.02.2024 4 z 5

Černý jícen Černý jícen Ronald Malfi

výborné napisaný príbeh , cítiť z neho prvky Kingovej školy ale nič to neuberá na kvalite

07.02.2024 4 z 5

Poprava Poprava Alexander Gordon Smith

solídne zakončenie vydarej série, jednotka jednoznačne najlepšia ale ako séria 4* bez váhania

02.02.2024 4 z 5

Šťastné a hrůzostrašnější: Druhá antologie štědrovečerních hororů Šťastné a hrůzostrašnější: Druhá antologie štědrovečerních hororů * antologie

dobové ale rozhodne nie nudné

27.01.2024 4 z 5

Šťastné a hrůzostrašné: Antologie štědrovečerních hororů Šťastné a hrůzostrašné: Antologie štědrovečerních hororů * antologie

doba v ktorej to autori pisali mala niečo do seba a jej atmosferu čiastočne citiť aj v knihe - atmosférické zimné čítanie

27.12.2023 4 z 5

Pevnost Pevnost Francis Paul Wilson

aj po rokoch baví , super kniha

15.12.2023

Duchové Duchové Nicholas Sansbury Smith

povedal by som že ešte lepšie ako prvý diel , celá séria ma 11 kníh a ked to bude takto pokračovať bude o zabavu postarané, určite odporučam a teším sa na pokračovanie !

06.12.2023 4 z 5

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Robert Arthur jr.

návrat k tejto nostalgii po x rokoch , som rád že som vyrastal v dobe bez pc ale zato so super knihami !

01.12.2023 4 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

zaujimavý koncept , dynamický dej - niektoré detaili usmevné ale inak ako celkom dosť fajn - ide zima odporučam

19.11.2023 4 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

uplne ako keby to písal jeho otec , čítanie samozrejme Kingovsky kvalitné

13.11.2023 4 z 5

Králové Wyldu Králové Wyldu Nicholas Eames

kto váha či si túto prečítať nech neváha !

08.11.2023 5 z 5

Město strachu Město strachu Alexander Gordon Smith

zmena prostredia knihe dosť sedela , super diel

30.10.2023 4 z 5

Hlbina Hlbina Jozef Karika

uf zaujímavé čítanie, prvá polovica knihy uplne bombová , jednoznačne za 5 hviezd, druhá polka ma žánrovo bavila menej preto som dal knihe 4* , ako celok zaujimavý počin - uznavám vykreslenie dobovej reality v knihe a fantáziu autora - zo slovenskej scény snad bezkonkurenčné

26.10.2023 4 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

ku koncu slabšie ale stále sa to dobre číta

15.10.2023 3 z 5