Marcela14 Marcela14 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Podle mě skvělá kniha. líbilo se mi že autorka odbočila od svého obvyklého psaní a napsala tohle. knihu jsem přečetla do druhého dne, i když ty romantické pasáže mě moc nebavili. Dávám 5 hvězdiček, moje nejoblíbenější kniha od Colleen. Bylo mi dost líto Verity.

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Super kniha, bavila mě, děj byl skvělý. Nemám za co odebrat hvězdičku, obal knihy je taky pěkný. Knížka se dobře čte. Hodně mě bavili i ty útržky z deníku

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

dobrá knížka, konec byl smutný, ale styl psaní Johna Greena mi proste nesedí. řekla bych že píše “bez pocitů”? nevím jak to vysvětlit, ale něco mi v jeho knížkách proste chybí.

26.07.2021 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nejlepší kniha co jsem kdy četla, doporučuji všem

23.10.2020 5 z 5

Koralina Koralina Neil Gaiman

Je to kniha pro děti, ale stejně. Já miluju film coralina a musela jsem si přečíst i knihu, ale ta mě docela zklamala, děj byl velmi stručný a nedokázala jsem si poradně představit některé věci (asi mám málo fantazie). a taky mi tam chyběl coraliny kamarád z filmu.

26.07.2021 2 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

nejlepší část cele knihy-Thomas, hlavní hrdinka mi nebyla úplně sympatická, kniha měla hodne pomalý průběh, ale konec stal za to.

29.12.2021 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Knihu jsem nedočetla, nebavila mě, nebyla ničím zajímavá. Byla by dobrá kdybych chtěla číst něco na odpočinek. Nebyla úplně špatná, ale proste mi neseděla.

26.07.2021 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu jsem nedočetla a nebavila mě, i když musím uznat byla docela vtipná.

26.07.2021 1 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Z mě nejlepší díl z trilogie.

25.07.2021 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

dil me bavil, dávám 4,5 hvězdičky

07.08.2021 5 z 5

Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Shani Petroff

oddechovka, kniha mě bavila

04.08.2021 3 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

tyjo tuhle knížku už jsem četla před hodně dlouhou dobou ale pamatuju si ze mě bavila a dokonce jsem ji prezentovala před třídou.

04.08.2021 4 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

ze začátku hodně zdlouhavý ale pak už to bylo dobrý

04.08.2021 4 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

nic moc

04.08.2021 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

hrozná knížka, přišlo mi ze je úplně o ničem, dočetla jsem ji ale byla nudna a nezajímavá

30.07.2021 1 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

super oddechovka, hezky konec, příběh me bavil

30.07.2021 3 z 5

After 1–5 (box) After 1–5 (box) Anna Todd

žádnej zázrak, knihy me bavili ale hardin mi neseděl.

26.07.2021 3 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Krásná kniha, tuhle knihu by si měli přečíst všechny děti, aby si uvědomili že mít skvělou rodinu není samozřejmost.

26.07.2021 5 z 5

Čas dluhů aneb co byste měli vědět o penězích Čas dluhů aneb co byste měli vědět o penězích Richard Svitalský

Super knížka pro děti, něco je naučí a je zábavná.

26.07.2021 4 z 5

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Kniha mě nebavila, nutila jsem se do čtení, často jsem se v knize ztrácela a ani nechápala co čtu, ale jelikož mám rada tragické konce tak se mi konec docela líbil, ale stejně Amanda byla hrozná hlavní postava.

26.07.2021 2 z 5