Otrávené štěstí

Láska dvou mladých lidí, která přichází jak blesk z čistého nebe, je prudká, divoká, krásná a radikální. Ale štěstí se plíživě mění v jed. Amanda je perfekcionistka posedlá dokonalostí. Pro ni existuje jen všechno, nebo nic, nezná střední cestu. Od Brava očekává nemožné, a tak se jejich vztah brzy mění v prokletí. Když se k tomu přidá zlomyslná zrada, Amanda už najednou nemůže couvnout. Stejně pečlivě jako předtím lásku nyní inscenuje smrt. Psychothriller Otrávené štěstí je víc než jen napínavá kniha. Je to četba pro každého, kdo má zkušenosti s láskou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225965/big_otravene-stesti-9aH-225965.jpg 2.851

Vydáno: , Yoli

Glücksgift, 2010

Kniha Otrávené štěstí

cmelda87
10.12.2021

To byla dobrá šílenost :-) Za první půlku pořád takové nějaké, jakoby nemastné neslané. Ale přesto to zvláštně táhlo číst dál. A čím víc se to blížilo konci, tím to bylo čtivější. Dlouho už jsem tušila, jak to dopadne. Amanda byla ukázková magorka. . Na Bravovi se mi líbila jeho chorvatská slůvka :-) a hlavně čistota jeho citů. Nelituji, že jsem si knížku přečetla. Ale na stálé místo v mé knihovničce to taky není ..

Marcela14
26.07.2021

Kniha mě nebavila, nutila jsem se do čtení, často jsem se v knize ztrácela a ani nechápala co čtu, ale jelikož mám rada tragické konce tak se mi konec docela líbil, ale stejně Amanda byla hrozná hlavní postava.

jasmína
05.10.2019

Knihu jsem si přečetla, ale stále jsem čekala na nějaké wauu vyústění, ale nestalo se.

Kdybych dala přednost jiné knize, určitě bych bývala udělala líp..

DenisePartridge
08.09.2019

Trochu si připadám jako vyvrženec, chápete, jako když se vám líbí nějaký film, který na ČSFD všichni zkritizovali pro osvětlení a zvukaře a protože hlavnímu hrdinovi vylezly na 38 minutě jeho civilní slipy, ale mně se prostě ta kniha líbila. Jistě trochu mi trvalo, než jsem se do ní začetla, ale není nikde psáno, že kniha, která se vám líbí je zároveň kniha, která vás chytla a držela od začátku až do konce. Dávám pět hvězd, protože se mi dlouho nestalo, abych hlavní hrdinku tak moc nenáviděla, ačkoliv mi ze začátku byla sympatická, a dávám je i proto, že posledních 200 stran jsem doslova hltala. :)

Damonka12
10.08.2019

Obálka je úžasná, ale děj mě vůbec nezaujal, knihu jsem četla spíše z donucení, že když už jsem si ji půjčila, tak ji i přečtu.

Lussy239
29.09.2018

Kniha mě moc nechytila. Děj by byl sám o sobě asi zajímavý ale styl jakým je kniha napsána mi nesedl. V knize jsem se chvílemi ztrácela a už vlastně moc nevím o čem byla. Do čtení jsem se musela spíše nutit. Co se týká ale konce, byl alespoň nějak napínavý a čtivý oproti zbytku knihy.

aliisalounu
21.08.2018odpad!

Za mě ne. Kniha mě vůbec nebavila, musela jsem se nutit do čtení. Některé pasáže mi přišly vyloženě hrozné. Celé zdlouhavé a ve finále jsem vlastně ani nepochopila pointu.

Nunynka
03.06.2018

Chtěla jsem dát tři hvězdičky, protože to bylo zdlouhavé. Příběh by stačil napsat na sto stránek. Ale je pravda,že konec jsem hltala a chtěla jsem vědět jak to vlastně dopadne,proto dávám o hvězdičku víc. Žádný zázrak,ale ani žádný propadák.