Maly_MACKO Maly_MACKO komentáře u knih

Aga Aga František Kotleta (p)

(SPOILER) Můj vlhký dětský sen na který jsem čekal už od prvního dílu, konečně jsem ho dočkal. Aga je tam dole stejná jako ženská, takže vím co o volných víkendech dělat.....Jinak je to klasická Kotletovka, stále jsem překvapen že jim nejsem přesycen. Zatím nejlepší díl ze všech osmi.

19.08.2023 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Takovýto když v čekárně u doktora se lidi naklání, aby se přesvědčili, že čtu opravdu to co čtu. A co říct o knize? Kotleta jak má být!

13.10.2023 5 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Co na to říct? Jen aby už konečně vyšel ten druhý díl! 100/100

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Za mne krásných 4/5. Chtěl jsem původně dát 5/5, ale přišlo mi, že ten svět na druhé straně je málo využitý spolu s rasou. Kdyby se zkrátil začátek dalo se z toho určitě vyždímat víc. Jinak celkově je kniha spíše vedlejšák a hlavní dějovou linku nikam neposouvá i tak jsem si čtení náramně užil tak jako každý díl Legie.

17.10.2023 4 z 5

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

Tohle je opravdu z pera člověka, co napsal Bratrstvo krve apod?...... Velké zklamání. Tu potřeboval někdo rychle vydělat.

16.02.2024 1 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Nebudu hodnotit všechny knihy zvlášť takže tahle recenze je pro všechny díly.
Prostě japonský Dexter. Originalita zde nechybí a vraždy mi kolikrát vykouzlily úsměv na rtech stejně jako jeho keramické umění. Jo a už chci 5.díl. HNED!

BRSRKR: Kniha první BRSRKR: Kniha první Matt Kindt

Holt jméno slavného herce nestačí. Kresba průměrná, nepřehledná. Brutalita tomu víc ubližuje než prospívá. Zlatý Kazatel! Druhý díl opravdu kupovat nebudu

04.05.2024 1 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

(SPOILER) Mohlo to být krásných 5/5, kdyby teda aspoň někdo umřel.

05.02.2024 4 z 5

Magická swingers party Magická swingers party František Kotleta (p)

Miluji ten obal, miluji všechny příběhy, miluji Kotletu. Pro fanoušky jasná must have záležitost. A dokonce se to líbí i mojí babičce.

31.12.2023 5 z 5

Jak já Koska žeru, tak tohle se nepovedlo. Ublížil tomu jeden ucelený příběh, který v druhé polovině ztratil šťávu a ještě k tomu byl úplně zbytečně natahovaný. Škoda.

27.10.2023 3 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Momentální Magnum Opus Františka Kotlety, teda Leoše Kyši. Po všech těch upírech, mimozemšťanech apod přišlo něco co opravdu chytlo za srdce a ne za pe***. Tahle kniha nesmí chybět nikomu v knihovničce. 10/10 zaslouženě.

13.10.2023 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

(SPOILER) Tak tohle bylo něco. Nechápu jak tohle někdo může hodnotit kladně. Tu prostě nefungovalo nic. Časové období? Nebýt těch informací v kterém roku se to odehrává, nešlo vůbec poznat v kterém roce se to odehrává.
Napětí? Žádné.
Vztah k postavám? Víc uměle to už působit nemohlo
Rozuzlení? Jako sorry, ale aby vrahem byl někdo o kom nepadlo ani slovo? Ne, díky.

19.08.2023 2 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 3 Sbohem, má růžová zahrado. 3 Dr. Pepperco

Moje první manga/ kniha s LGBT tématikou. Nejsem romantik, ale tohle bylo tak milé, pěkné, nenásilné a chvilkami smutné. Za mne doporučuji! Jo a chci pokračování.

Spirála Spirála Džundži Itó

Po tomhle nemůžu ani vidět Skořicové šneky.

Tomie Tomie Džundži Itó

Po přečtení, jsem svou crush rozsekal na malé kousky a čekal až se každý z nich promění zpátky v ní ať jich mám co nejvíce. Bohužel se tak nestalo. Mám pocit, že je to celé jen fikce

Hlubiny města Hlubiny města * antologie

(SPOILER) Všechny povídky byly výborné, takže jinak než za plný počet. ALE! Jedna povídka vládne všem. To s čím přišel Pan Renčín jsem nečekal. Za mne dokonalost. Do prdele! To co bylo schováno pod názvem Poslední brána mne tak odrovnalo, že jsem to další hodinu vstřebával. Tohodle autora mám v hledáčku a jsem zvědavý na jeho tvorbu co má a co bude mít.

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Young Adult na pitevně.

05.02.2024 2 z 5

Kočičí deníky Kočičí deníky Džundži Itó

Nemastné, neslané. Prostě je to spíš pro ty co mají doma kočku. Nejsem cílovka tak to prostě nechám bez hodnocení, protože by bylo malé.

12.12.2023

Znovuzrození Znovuzrození Mirka Andolfo

Uspěchané. Potřebovalo to minimálně ještě jeden díl.

12.12.2023 2 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Dal jsem na hodnocení a recenze, koupil si všechny tři knihy (má jich být prý 5 ) a můžu říct, že to je moje první a poslední setkání s Arilou. Je to průměrné YA fantasy, kterých je na trhu spousta. Jenže to napsal Sterak, tak to má hodnocení jaké má.

22.08.2023 2 z 5