Krev pro rusalku přehled

Krev pro rusalku
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390163/bmid_krev-pro-rusalku-xbk-390163.jpg 4 449 449

Rusalka (Sněgoňová) série

Rusalky, žínky, meluzíny, říkejte jim, jak chcete, protože co si budeme vykládat, většinou se stejně živí jako šlapky. Stačí zaplatit a víla se vám promění, v koho si přejete. Má to ale malý háček – platí se krví. Pro dohled nad vílami je tu speciální policejní oddělení a lidé v něm vědí, že když děláte s vílama, vždycky se něco podělá. A Dominiku Stolbenkovi se teď život podělal víc, než by si kdy dokázal představit. Navíc se v řece objevila mrtvá víla a její smrt má vyšetřit právě on. Vítejte ve špinavém světě vílích bordelů, krve, staré magie a tajemství, která se nezastavitelně derou na povrch.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krev pro rusalku. Přihlašte se a napište ho.

Vzpurny_samotar
24.07.2024 5 z 5

To je tak strašně dobrý! Města mně přišly dost fajn, ale tohle je úplně jiný lvl. Večer jsem to dočetla a ráno sháněla pokračování. Hodně příjemné překvapení

daPhytCZ
02.07.2024 4 z 5

Velmi příjemné překvapení. Detektivní příběh z Československa z alternativních 80. let řízlý temnou fantasy vypráví příběh detektiva Dominika, který během vyšetřování vražd začne neúmyslně rozkrývat podezřelé aktivity na oddělení i vlastní minulost. Jen některé pasáže byly zbytečně zdlouhavé, určitě bych uvítal mírné pokrácení, aby děj místy neztrácel dech.

pavel5233
14.06.2024 5 z 5

Rozhodne jedno z nej prekvapeni, naproto skvela a zabavna a napinava kniha od ktere se nedalo odtrhnout. Uveritelny alternativni svet v nedavne minulosti, hrdinove jako zivi, dej nalezite napinavy. Jedine co nechapu, jakto, ze tohle jako prvni dil ma slabsi hodnoceni, nez dil druhy, za me oba super, ale tenhle rozhodne lepsi. Takze, kdo jeste necetl a chce si uzit trochu drsne a pritom vlastne temer realne temne fantsy (detektivky), tak s chuti do toho.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Krev pro rusalku v seznamech

v Právě čtených13x
v dalších seznamech6x