Maly_MACKO Maly_MACKO komentáře u knih

BRSRKR: Kniha první BRSRKR: Kniha první Matt Kindt

Holt jméno slavného herce nestačí. Kresba průměrná, nepřehledná. Brutalita tomu víc ubližuje než prospívá. Zlatý Kazatel! Druhý díl opravdu kupovat nebudu

04.05.2024 1 z 5

Království v kameni Království v kameni Nela Mičková

Další z průměrných YA z našich končin, které jede podlé stejné šablony jako desítky dalších jiných knih. Evidentně tady v Česku neznáme nic jiného než jen YA. Ale i tak přeji spisovatelce jen to nejlepší a ať je hlavně spokojená ona. Já si jdu dát od YA na nějaký čas voraz.

03.05.2024

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

Tohle je opravdu z pera člověka, co napsal Bratrstvo krve apod?...... Velké zklamání. Tu potřeboval někdo rychle vydělat.

16.02.2024 1 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Jako bych četl první díl. Nic extra

05.02.2024 2 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Young Adult na pitevně.

05.02.2024 2 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

(SPOILER) Mohlo to být krásných 5/5, kdyby teda aspoň někdo umřel.

05.02.2024 4 z 5

Magická swingers party Magická swingers party František Kotleta (p)

Miluji ten obal, miluji všechny příběhy, miluji Kotletu. Pro fanoušky jasná must have záležitost. A dokonce se to líbí i mojí babičce.

31.12.2023 5 z 5

Kočičí deníky Kočičí deníky Džundži Itó

Nemastné, neslané. Prostě je to spíš pro ty co mají doma kočku. Nejsem cílovka tak to prostě nechám bez hodnocení, protože by bylo malé.

12.12.2023

Znovuzrození Znovuzrození Mirka Andolfo

Uspěchané. Potřebovalo to minimálně ještě jeden díl.

12.12.2023 2 z 5

Jak já Koska žeru, tak tohle se nepovedlo. Ublížil tomu jeden ucelený příběh, který v druhé polovině ztratil šťávu a ještě k tomu byl úplně zbytečně natahovaný. Škoda.

27.10.2023 3 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Za mne krásných 4/5. Chtěl jsem původně dát 5/5, ale přišlo mi, že ten svět na druhé straně je málo využitý spolu s rasou. Kdyby se zkrátil začátek dalo se z toho určitě vyždímat víc. Jinak celkově je kniha spíše vedlejšák a hlavní dějovou linku nikam neposouvá i tak jsem si čtení náramně užil tak jako každý díl Legie.

17.10.2023 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Takovýto když v čekárně u doktora se lidi naklání, aby se přesvědčili, že čtu opravdu to co čtu. A co říct o knize? Kotleta jak má být!

13.10.2023 5 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Momentální Magnum Opus Františka Kotlety, teda Leoše Kyši. Po všech těch upírech, mimozemšťanech apod přišlo něco co opravdu chytlo za srdce a ne za pe***. Tahle kniha nesmí chybět nikomu v knihovničce. 10/10 zaslouženě.

13.10.2023 5 z 5

100 miliard neuronů 100 miliard neuronů Petr Stančík

Není to žádný zázrak, ale bavilo mne to víc než to co předvedl Kotleta a Neff a to jsem jejich fanouškem o Julii nebudu ani mluvit, ta mne nebavila vůbec.

23.08.2023 3 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Dal jsem na hodnocení a recenze, koupil si všechny tři knihy (má jich být prý 5 ) a můžu říct, že to je moje první a poslední setkání s Arilou. Je to průměrné YA fantasy, kterých je na trhu spousta. Jenže to napsal Sterak, tak to má hodnocení jaké má.

22.08.2023 2 z 5

Velká kniha komiksů ABC #4 Velká kniha komiksů ABC #4 Vlastislav Toman

Strážci z bílých domů jsou sice nejslabší části spolu s Gorem, ale i tak dávám tomu 100/100. Protože když si vzpomenu kolikrát jsem to četl, jako mladý kluk, nezapomenutelné. Asi si to půjdu přečíst znovu

Velká kniha komiksů #1 Velká kniha komiksů #1 Vlastislav Toman

Nejkrásnější vzpomínky z dětství kdy jsem postupně dostal všechny sbírky. Bohužel moderní ABC nic takového už asi nepřinese.

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

(SPOILER) Tak tohle bylo něco. Nechápu jak tohle někdo může hodnotit kladně. Tu prostě nefungovalo nic. Časové období? Nebýt těch informací v kterém roku se to odehrává, nešlo vůbec poznat v kterém roce se to odehrává.
Napětí? Žádné.
Vztah k postavám? Víc uměle to už působit nemohlo
Rozuzlení? Jako sorry, ale aby vrahem byl někdo o kom nepadlo ani slovo? Ne, díky.

19.08.2023 2 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 3 Sbohem, má růžová zahrado. 3 Dr. Pepperco

Moje první manga/ kniha s LGBT tématikou. Nejsem romantik, ale tohle bylo tak milé, pěkné, nenásilné a chvilkami smutné. Za mne doporučuji! Jo a chci pokračování.

Spirála Spirála Džundži Itó

Po tomhle nemůžu ani vidět Skořicové šneky.