Maly_MACKO Maly_MACKO komentáře u knih

Wolverine: Starý dobrý Logan Wolverine: Starý dobrý Logan Mark Millar

(SPOILER) Jediná pozitivní věc na tomhle komiksu je, že komiks vyšel. Jinak je to depresivní jízda od začátku až.....počkat úplně do konce ne, když vezmu vpotaz ten masakr na konci. Jinak dětem bych tohle nedával číst.....pokud děti nemáte rádi, směle do toho.

19.08.2023 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Nebudu hodnotit všechny knihy zvlášť takže tahle recenze je pro všechny díly.
Prostě japonský Dexter. Originalita zde nechybí a vraždy mi kolikrát vykouzlily úsměv na rtech stejně jako jeho keramické umění. Jo a už chci 5.díl. HNED!

Tomie Tomie Džundži Itó

Po přečtení, jsem svou crush rozsekal na malé kousky a čekal až se každý z nich promění zpátky v ní ať jich mám co nejvíce. Bohužel se tak nestalo. Mám pocit, že je to celé jen fikce

19.08.2023 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

(SPOILER) Název se jeví jako horor, ale výsledek? Nádherný příběh a ten konec? 100/100

Hlubiny města Hlubiny města * antologie

(SPOILER) Všechny povídky byly výborné, takže jinak než za plný počet. ALE! Jedna povídka vládne všem. To s čím přišel Pan Renčín jsem nečekal. Za mne dokonalost. Do prdele! To co bylo schováno pod názvem Poslední brána mne tak odrovnalo, že jsem to další hodinu vstřebával. Tohodle autora mám v hledáčku a jsem zvědavý na jeho tvorbu co má a co bude mít.

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Co na to říct? Jen aby už konečně vyšel ten druhý díl! 100/100

19.08.2023 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

(SPOILER) Můj vlhký dětský sen na který jsem čekal už od prvního dílu, konečně jsem ho dočkal. Aga je tam dole stejná jako ženská, takže vím co o volných víkendech dělat.....Jinak je to klasická Kotletovka, stále jsem překvapen že jim nejsem přesycen. Zatím nejlepší díl ze všech osmi.

Hranice zvrhlosti Hranice zvrhlosti Jan Urban

(SPOILER) Jakožto autorova prvotina, jsem byl mile překvapen. Kniha mne tak vtáhla, že jsem ze spánku spráskal svoji manželku, narval ji roubík do pusy a chtěl ji udusit igelitovým pytlíkem. Proto nemůžu dát plný počet bodů. Jo a vrahem je zahradník.

19.08.2023 4 z 5