Černá smečka přehled

Černá smečka
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522337/bmid_cerna-smecka-65424c91398ad.png 4 281 281

Tobiášův řád série

1. díl >

Když je vaše matka démonská rajda, kariéra lovce démonů, potírače všech temných sil a jiného nepřirozeného blivajzu nebývá první profesní volbou. Své o tom ví Filip Aksamit, který poznal skutečnou válku s démony a nebojí se říci, že je ve svém oboru profesionál. A nyní je povolán zpět do Prahy. Je čas připravit se na lov, který naposledy proběhl za druhé světové války. Ale zdá se, že pravidla se budou měnit v průběhu hry. František Kotleta se vrací ke svým kořenům. Vydejte se na zběsilou jízdu plnou démonů, drsných hlášek, sexu a nekončící akce.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá smečka. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (82)

Maraiser
15.06.2024 3 z 5

No nevím. Bylo to takové, no, takové splácané. Přišlo, že šlo jen o to prostě něco napsat. Do pokračování, které má vyjít letos asi nepůjdu. Vůbec mne nezajímá, jak to skončí.

Kyri
11.06.2024 3 z 5

Dobře se to čte, hlava si odpočine. Chtěla jsem něco lehkého a to jsem dostala. Osobně moc nepreferuji sexuální scény v žádné knize, tyhle jsou navíc často dost za hranou toho, co si člověk představuje jako chtěné. Ale dá se to přeskočit. Navíc je tam i dost násilí, které taky přeskakuji. No, když jsem si to tak shrnula, tak to asi není úplně můj šálek kávy.


nero 13
29.05.2024 4 z 5

(SPOILER) Já nejsem obvyklý Kotletův čtenář, od autora jsem četl jenom Sudetenland a ten vlastně napsal jako Kyša. Černou smečku jsem dostal k Vánocům a až teď jsem se k ní dostal, a zatím jsem zjistil že František Kotleta mimo jiné nemá rád svého kolegu Martina Gofu, Helenu Vondráčkovou, Paroubka, rum Legendario, ten jsem zatím nepil tak nemohu posoudit, a irského Jamesona a ten mi docela chutná. Zato má slušně nastudovanou Démonologii a rád šokuje sexuálními scénami, no mně to zas tak moc nešokovalo, na hraně bylo akorát to hledání klíčů v ségřině -----, ale třeba ta trojka v MHD, tak něco podobného jsem nedobrovolně zhlédl v jednom předpůlnočním Metru.
Nevím jestli si ještě něco od pana Kotlety přečtu, protože i když to bylo slušně čtivé, tak v tomto druhu literatury se mi více líbí knihy od Jakuba Hozy, ale uvidíme.

všechny komentáře

Související novinky (7)

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

19.01.2024


Žebříček nejprodávanějších knih (2. týden)

17.01.2024


Žebříček nejprodávanějších knih (1. týden)

11.01.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (7)

"... démoni jsou v podstatě lháři, kteří vždy řeknou takovou lež, která nejvíc ublíží."


Lidi poslední dobou mají raději psy než děti.


Jako jediný nenosil ošetřovatelský plášť, ale jednoduchou kněžskou černou sutanu. Říkal, že se stal knězem mimo jiné proto, aby nemusel ráno přemýšlet, co na sebe.


Více citátů z knihy najdete u autora.


Kniha Černá smečka v seznamech

v Právě čtených17x
v Přečtených373x
ve Čtenářské výzvě68x
v Doporučených8x
v Knihotéce186x
v Chystám se číst98x
v Chci si koupit40x
v dalších seznamech5x