makik111 makik111 komentáře u knih

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Četla jsem všechny knihy od Zapaty, co vyšly v češtině a musím říct, že tato byla zatím asi nejslabší. Příběh moc nezaujal, klidně mohla být kniha kratší a konec pak zase vzala autorka moc hopem. Moc se tam toho neděje a četla jsem spíš, aby už byl konečně konec. Snad bude příští kniha lepší.

27.04.2024 2 z 5

Setkání stínů Setkání stínů Victoria Schwab

Naprosto dokonalé, smekám před autorkou.

08.11.2021 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

Moc pěkné čtení, mnohem lepší než Umění předstírat.

16.10.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Naprosto dokonalé, nemám co vytknout. Hlavní hrdinové skvělí. Zatím za mě nejlepší kniha od Zapaty.

13.08.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Celkově se mi kniha celkem líbila a četla se dobře, ale bylo to slabší než Navždycky. Ava mi nebyla moc sympatická a její chování mi místy dost vadilo, aspoň že pak SPOILER šla trochu do sebe. Chris byl fajn, ale mohl dostat víc prostoru a přišlo mi, že si ho Ava nezaslouží. Kniha se hodí jako oddechové čtení, kdy moc nad logikou a chováním postav nechcete přemýšlet.

12.07.2021 3 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Naprosto dokonalé, přečteno skoro jedním dechem. Super letní čtení, hlavní hrdinové sympatičtí a zajímaví. Vřele doporučuji.

20.06.2021 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Knížka se četla skvěle, postavy úžasné. Finianovy hlášky mě moc bavily. Těším se na další díl.

25.05.2021 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Skvělé zakončení série. Nejlepší díl byl podle mě Gemina, ale tohle bylo taky super. Nejlepší postava bezkonkurenčně Nik Malikov.

13.05.2021 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Prostě skvělé, bezkonkurenční, četlo se to samo. Hanna a Nik úžasní. Lepší a méně děsivé než 1.díl. Vřele doporučuji.

06.05.2021 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Originální zpracování, plné akce a napětí. Jen někdy si ty děsivé scény mohli autoři ušetřit, jinak se to četlo opravdu rychle. Hned jdu na druhý díl.

28.04.2021 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Vtipný komiks, pobavila jsem se.

20.04.2021 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Musím říct, že délka knihy na mě byla moc. Od strany 400 už jsem čekala na nějaký větší zvrat v jejich vztahu. Popisy fotbalu se taky dost opakovaly, ale jinak je to oddechové čtení a autorčin styl je čtivý. Ke konci mi to přišlo dost přeslazené, za epilog jsem moc ráda.

20.04.2021 4 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Místy se to táhlo, obzvlášť ten začátek,ale celkově to hodnotím kladně. Díl byl spíše vyplňový, jak to u 2.dílů bývá,ale přesto se četl dobře. Obzvlášť ke konci to byla jízda. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

06.04.2021 4 z 5

Temný kvítek Temný kvítek Crystal Smith

Nabitý příběh od začátku do konce plný akce, napětí a nečekaných zvratů. Aurelie je skvělá postava. Rozhodně se nemůžu dočkat až vyjde další díl.

30.03.2021 5 z 5

Americká princezna Americká princezna Katharine McGee

Čtení jsem si užila. Líbilo se, že postavy byly pěkně propracované i jejich motivy. Úplně jsem se do nich vcítila. Místy to bylo klišé, ale autorka tomu vdechla jiný rozměr, že i primitivní věci byly popsány zajímavě. Rozhodně se těším na další díl.

23.03.2021 5 z 5

Čtyři mrtvé královny Čtyři mrtvé královny Astrid Scholte

Kniha se mi líbila. Rozhodně originální zápletka, místy jsem se i bála. Hlavní postavy jsem si oblíbila.

16.03.2021 4 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Byla to milá oddechovka, taková uvěřitelnější než New York. Hlavní postavy jsem si hned od začátku oblíbila. Rozhodně doporučuji, když chcete vypnout a přečíst si něco pěkného.

09.03.2021 5 z 5

Mezi světy Mezi světy Andy Weir

Skvělá kniha. Moc mě to bavilo.

02.03.2021 5 z 5

Emma, faun a zapomenutá kniha Emma, faun a zapomenutá kniha Mechthild Gläser

Opravdu skvělá kniha. Četla se velmi rychle. Moc jsem si oblíbila Emmu a Darcyho a potěšilo mě, že autorka připomněla Jane Austen.

01.03.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Moc pěkné zakončení série. Četlo se to krásně. Příběh je plný napět a akce. Nejlepší postavou je pro mě Cardan, Jude mi zase až tak nesedla. Těším se na knihu o Cardanovi.

23.02.2021 5 z 5