Madlenkačte Madlenkačte komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nejhezčí kniha co jsem kdy četla. Je to nádherný příběh, rychle a jednoduše se četl. Byla jsem z ní nadšená. Všem moc doporučuji. Oproti tomu filmové zpracování nedopadlo moc dobře :)

11.08.2015 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kdyby šlo dát šest hvězd tak dávám. Byla a doteď jsem ohromena. Kniha je opravdu boží :)

13.02.2017 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Příběh mě úplně pohltil, přečetla jsem to během dvou dnů a bylo to super. Jako matka malé holčičky jsem moc přála Scarlet, aby se opět shledala se svými dcerami a plně jsem chápala co dělá a požívá. Všem moc doporučuji.

02.05.2016 5 z 5

Krtek a Vánoce Krtek a Vánoce Hana Doskočilová

Dceru to hrozně baví, pořád to musím číst dokola. Krásné ilustrace i příběh.

02.03.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Opět přečteno jedním dechem, já Americe a Maxonovi tak fandila, a na konci jsem si trošku poplakala. Doufám že tuto trilogii zfilmují, to by byla dechberoucí podívaná (krásné dívky, nádherné šaty, zámek). Všem moc doporučuji.

01.02.2016 5 z 5

Nejjednodušší plán 29 dní Nejjednodušší plán 29 dní Tomáš Kosačík

Dobře vymyšlený plán, akorát ty jídla nejsou vůbec chutná :(

03.01.2020 3 z 5

Šedík a Bubi Šedík a Bubi Ester Stará

Nejlepší knížka pro začínající čtenáře. Moje dcera, ač vůbec nic nechce číst, tak jí přečetla a moc se jí líbila.

08.11.2019 5 z 5

Armada Armada Ernest Cline

Super, jsem nadšená. To byla nejlepší kniha co jsem poslední dobou četla.

07.04.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nejlepší díl. Všichni ty chlapi z této série musí být neuvěřitelní fešáci ale po tomto díle jsem tým Jeřáb :D

08.02.2017 5 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Začátek byl velmi poutavý, pak už to bylo průměrné, ale moc hezky napsané. A konec dopadl přesně tak jak sem čekala :)

15.12.2016 4 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Dobře a rychle se to četlo, děj byl super, krásný popis doby a ústavu pro Přebytečné. Všem doporučuji.

25.12.2015 4 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Radši to mám jasně, stručně a jednoduše, Cameron píše rozvlekle a bylo tam plno zbytečností, nebavilo mě to číst. Nejlepší knihy má Jillian Michaels, ty jsou jasné a stručné.

25.10.2015 2 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Bridget je skvělá, jako vždy, akorát v některých chvilkách to už trošku "hraničilo" :) Fieldingová mě pěkně namíchla, že nechala umřít Marka Darcyho, to si dovolila dost!! Má to být komediální knížka, ale já jsem u ní 3x brečela, pokaždé při zmínce, že Mark umřel a nechal Bridget samotnou s miminkem a malým synkem nebo jak na něj Bridget stále vzpomíná, to bylo moc smutné :(

20.08.2015 4 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

Knihu jsem sice přečetla až do konce, ale vůbec se mi nelíbila. Chvílemi to přišlo dost úchylné a nechutné. Za mě nedoporučuji. Ale takovým těm "hloubavým intelektuálům" se zajisté moc líbí.

14.08.2015 2 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

Vůbec mě to nebavilo, dočetla jsem jí jen ze setrvačnosti. Hlavní hrdinka byla děsná, úplně jsem z jejího chování šílela. Příběh byl celkem hezký a jednoduchý, ale ne dobře podaný.

11.08.2015 2 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Hodně nenáročné ale příjemné romantické čtení.

07.04.2017 3 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

Moje milovaná Bridget je prostě nejlepší!

26.02.2017 5 z 5

Léto mrtvých Léto mrtvých Gregory Hughes

Čtení o psychopatech není nic pro mě, ale moc se mi líbil popis Tokia a Hrouda :D

11.11.2016 2 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Četlo se to velmi svižně, jasný a přímočarý děj. Moc se mi to líbilo a podobnost se stmíváním čistě náhodná :)

30.09.2016 5 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Kniha úplně o ničem, hrůza. Nejlepší bylo, že jsem si dr. Fraradaye představovala jako doktora ze "Slunce seno" takže mě to přirovnání občas během čtení pobavilo. Jinak ale hodně velká ztráta času. Teď zrovna čtu knihu nulové hodnoty "Zombie blondýny" a je o mnoho mnoho lepší :))

29.08.2016 2 z 5