Krtek a Vánoce

Krtek a Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90579/krtek-a-vanoce-90579.jpg 5 45 8

Byla zima, zvířátka ještě tvrdě spala ve svých pelíšcích. Ale Krtek ne, ten už běhal venku. Chtěl přichystat pro své kamarády z lesní stráňky báječné vánoční překvapení. A ukázalo se, že to nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo. Z dálky ho totiž pozorovala škodolibá tetka vrána. Jakmile spatřila krásný vánoční stromeček ozdobený dobrotami, hned na něj dostala zálusk. Krtek si však se známou zlodějkou snadno poradil. Chcete vědět jak? Tak honem otevřete tuhle zimní knížku! 1. vydání. ... celý text

Iris30
13.02.2024 5 z 5

Klasika, kterou miluje nejen můj syn, ale i já.
Můžeme číst pořád dokola, i když už je dávno po vánocích :)
A já byla šťastná, že se mi podařilo knihu sehnat a zabalit pod stromeček.

KTK_knihovna
07.01.2024 5 z 5

rostomilé

Bustedka
31.03.2022 4 z 5

Klasický příběh Krtečka. Já tyhle knihy hodnotím hlavně z pohledu toho, jak se líbí dětem. A tady opravdu nemám co vytknout.

elenai
26.12.2021 4 z 5

Trošku se cítím jako podvodnice kvůli ošmelení Čtenářské výzvy, ale na druhou stranu, proč ne? Kdy jindy se vrátit do dětství, když ne o Vánocích? A tento Krtkův příběh patří mezi mé nejoblíbenější, takže jsem jej prostřednictvím Ježíška poslala své tříleté dcerce.

Ikkju
29.04.2020

Krtka máme čím dál radši, a POZOR SPOILER, vrána dostala co si zasloužila!

Resi
25.12.2019 5 z 5

Vánoční dárek, který potěšil nejen dceru ale i mě. :-) Vždy se těším na čtení a na další příběhy o krtečkovi.

Delitka
18.12.2018 5 z 5

Krásná kniha pro děti s nádhernými obrázky. Dlouhá tak akorát pro 3-5 let staré děti.

Madlenkačte
02.03.2016 5 z 5

Dceru to hrozně baví, pořád to musím číst dokola. Krásné ilustrace i příběh.

Vánoce pro děti krtek

Autoři knihy