m2056 m2056 komentáře u knih

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kniha se čte dobře ale co mě vadí je že je zde více probírané život jaký vede Laura než případ. První díl byl lepší měl takový náboj že jsem to přímo hltal tady jsem si říkal to si autorka dělá srandu jak popisuje jak Laura čeká menstruaci a ta nepřichází až přijde jaké má krajkové bílé kalhotky od krve tohle tam psát mě přišlo zbytečný.

03.08.2023 3 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Kniha je dobře čtivá zajímavý příběh a závěr je hodně dobrý za mě krátké akorát doporučuji.

01.08.2023 4 z 5

Jiří Kajínek: Vrah, nebo oběť? Jiří Kajínek: Vrah, nebo oběť? Josef Klíma

Co napsat jen ten kdo střílel zná pravdu. Dobře popsáno jak se v v roce 1993 žilo.

28.07.2023 3 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Prvních 17 kapitol je super na 5 hvězd pak do 25 je to na 3 hvězdy a pak za 4 hvězdy zbytek. Jinak kniha je to zajímavá původně jsem ji číst ani nechtěl ale syn ji četl a začal vyprávět tak jsem neváhal a raději si to přečetl a nelituji příjemný překvapení.

27.07.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě hodně dobrá kniha co mě překvapilo je věk autorky tak skvělou knihu jsem vážně nečekal určitě si půjčím v knihovně další.

22.07.2023 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Nejlepší kniha série co jsem zatím četl.

19.07.2023 2 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Průměr už když to člověk čte má tušení jak to dopadne bohužel připadají mě knihy série za hodně podobné.

19.07.2023 3 z 5

Symetrie odplaty Symetrie odplaty Tim Weaver

Tak tohle bylo zbytečné vydávat pár stránek nedozvíte se co vraha k činu vedlo zbytečná kniha to mohl klidně přidat do některé další knihy jako povídku na konci knihy.

17.07.2023 2 z 5

A pak už jen tma A pak už jen tma Petra Batók

Hodně dobře popsáno démon alkohol kolik už rodin rozbil a ještě rozbije. Autorka to napsala přímo skvěle.

13.07.2023 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Kniha je čtiva jen příběh je zbytečné moc komplikovanější než se dá čekat.

12.07.2023 4 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Prvních 40% knihy super dal bych klidně 5 hvězd ale pak kniha stojí na místě pořád se to motá ale už tušíte jak to dopadne. Zbytek knihy je zbytečné zdlouhavé.

10.07.2023 3 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Kniha se dobře čte ale není to nic co člověka posadí na židli a bude po dočteni říkat super chci další. Lepší průměr jsou od Cobena lepši knihy než je tohle.

29.06.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Kniha je špatná vydavatelství ji potřebuje prodat tak ji chválí co může jak se to skvělé za mě zbytečný čtení o nic nepřijdete.

24.06.2023 2 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Kniha se čtěte dobře trochu slabší je začátek než se příběh rozjede. Jinak je to klasika lepší průměr. Můj názor nejlepší Kniha série je druhý díl.

22.06.2023 4 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

Kniha se dobře čte ale někdy je slabší pasáž a lepší a zase slabší. Kniha neurazí ani nenadchne na super zážitek ze čtení za mě lepší průměr.

19.06.2023 3 z 5

Nejvice se z knihy dozvíte kolik za den vypije vodky kolik sní léků kolik za ně zaplatil kolikrát byl na léčení závislosti tohle více jak polovina knihy. Jinak herecký život je popsán kolikrát na přeskáčku.

15.06.2023 2 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Kniha mě úplně chytla a pohltila četl jsem stránku za stránkou co bude dál,kdo váha ať si to přečte není to dlouhé čte se dobře.

14.06.2023 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha byla pro mě zklamání dočetl jsem to ale do dalšího dílu už nejdu.

12.06.2023 2 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Kniha je hodně dobře napsaná má konec jaký jsem nečekal aletakový byl život v letech 1944-45 bohužel jsou to smutné roky naší historie.

08.06.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Dobrá kniha ale něco mě vadí trochu prostředek knihy se vleče a závěr zase moc rychle. Co mě vadí je náznak dalšího pokračování Rebecca?

06.06.2023 5 z 5