luckomar luckomar komentáře u knih

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

15.08.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Zklamání

05.02.2022 2 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Vdaná introvertka mě bavila víc než Introvertka v hlučném světě... Viděla jsem v tom sebe a manžela na každé stránce :-D

03.01.2022 5 z 5

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Mám radši komiksy Dospělost je mýtus a další... Ale i v introvertce jsem se našla

03.01.2022 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Za mě slabší. Vadila mi podobnost s Deseti černoušky a vadilo mi vzájemné absurdní obviňování. Ani vyšetřovatelka moc nevyšetřovala, spíše hloupě prudila. Najednou příliš jednoduché rozuzlení pomocí ztraceného předmětu? No... Četla jsem lepší knihy

30.12.2021 3 z 5

Knihu jsem poslouchala. Audiokniha je to výborná. Souhlasím s tím, že současnost je super, ale popisy minulosti jsou jakýmsi zaplněním stránek.

27.11.2021 4 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Nedozvíme se nic moc nového, ale líbí se mi motivující směr knihy. Touha probudit v lidech dobro a snaha motivovat lidi, aby hledali štěstí v sobě.

25.10.2021 3 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

První dva díly mě bavily více než trojka. Taky jsem na třetí díl hrozně dlouho čekala a zapomněla jsem mnoho důležitých věcí. Dokonce mi přišel Zvon nakolik zdlouhavý, že jsem 2x přemýšlela, že to prostě nedočtu a odložím na důchod ! Ale překonala jsem to a musím říct, že konec byl zajímavý a stál za přečtení.

29.08.2021 4 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Mně se kniha líbila, ale beru celou metodu jako metodu Věř a víra tvá tě uzdraví!

01.08.2021 4 z 5

Jak nezemřít Jak nezemřít Michael Greger

Prostě bible zdravého životního stylu.

03.04.2021 5 z 5

Jak si hýčkat zdravá střeva Jak si hýčkat zdravá střeva Adrian Schulte

Mne tato kniha bavila a přečetla jsem ji opravdu rychle, ale je fakt, že mnoho napsaného jsem již věděla. Člověk by si ale měl čas od času připomenout nebo spíš osvěžit, co je ta správná cesta. Beru tyto publikace, jako motivace něco změnit.

24.03.2021 3 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Rozhodně lepší díl než poslední o velké krádeži. Taková oddychovka

20.02.2021 3 z 5

Věštba Věštba Chloe Benjamin

Krok vedle. Nechala jsem se zlákat obálkou a vyhodila peníze za nudný román o sourozencích. Audiokniha v podání Terezy Dočkalové je vcelku divné. Pořád slyším to její,,SI-MO-NE" No, poučení pro příště. Obálka není obsah.

13.02.2021 2 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Nemám slov!! Odpověď na tolik případů, co vidím okolo sebe a denně zažívám. Jsem z té knihy nadšená a zároveň smutná z toho, kolik věcí člověk dělá špatně a nevidí je i přesto, že jsou tak zřejmé. Doporučuji přečíst všem....

29.10.2020 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Typická Hartlovina...Líbilo se mi to

12.07.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Zaujala mě obálka ale obsahu jsem se bála a moc jsem od něho nečekala. Přece jenom Dědina byla zklamáním a nakladatelství Host vydává knihy s tak těžkou tématikou, že mám vždy depku jako blázen. Ani tato tématika nebyla jednoduchá ale musím říct, že kniha je čtivá, smutná a poučná.

20.02.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Mám její knihy ráda, ale musím říct, že tato byla slabší. Trochu mě štvala nesmyslnost konce.

07.05.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Není to kniha, kterou bych přečetla víckrát, ale je to kniha, která nahradí koukání na tupé TV seriály. Pobavila, i jsem jednou brečela. Určitě zkusím ještě nějakou knihu od tohoto autora, ale doporučuji tuto četbu spise těm, co chtějí oddychové čtení.

15.03.2019 3 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Co dodat? Prostě Noc na Karlštejně. :)

29.11.2018 5 z 5