Lu89 Lu89 komentáře u knih

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Již druhá kniha od této autorky, která mi sedla od první až po poslední stránku. Jediné mínus dávám za mnoho postav, do kterých jsem se na začátku příběhu dost zamotávala.

01.02.2016 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Knihy od této spisovatelky mi prostě sedí. Souhlasím, že je tam více romantiky, děj je ale velmi povedený, takže se to dá odpustit. Jo a doufám, že si Eilert konečně po letech užije klid a pohodu :)

23.01.2016 5 z 5

Ďáblovy kosti Ďáblovy kosti Kathy Reichs

Již druhá kniha od této autorky. Příběh určitě lepší, než u "Virusu", další knihy už ale vyhledávat nebudu.

12.01.2016 4 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Abych pravdu řekla, měla jsem co dělat, abych knížku několikrát neodložila. Naštěstí jsem vytrvala a děj si více méně až na pár vyjímek užila. Jednou to ale stačilo :)

07.01.2016 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Jako všechny, ani tato nezklamala.

17.12.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Již druhá knížka od tohoto autora během týdne. Jestli to takhle půjde dál, nebudu mít velmi brzy co číst :D

04.12.2015 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Perfektně napsaný příběh. Od
začátku až do konce napinavé a plné zvratů. Oproti ostatním detektivká se mi líbilo, že to nezačínalo nudnou omáčkou, ale rovnou napínavou scénou. No prostě paráda ;-)

29.11.2015 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Jedna z nejpoutavějších knížek, jaké jsem přečetla. Od první stránky jsem děj přímo hltala, takže se už velmi těším, až si přečtu další knihy od tohoto autora ;-)

02.11.2015 5 z 5

Spalte tuky správným jídlem! Spalte tuky správným jídlem! Ulrich Strunz

Super čtení pro lidi, kteří se snaží začít se zdravým životním stylem. Autor krásně vysvětluje, jak náš systém funguje a co je zapotřebí, aby se shodilo nějaké to kilo :)

20.10.2015 4 z 5

Černý kocour a jiné hororové povídky Černý kocour a jiné hororové povídky Edgar Allan Poe

Jedna z prvních hororových povídek, které jsem četla. Až na slabé vyjímky jsem si všechny moc žila, obzvlášť Masku Červené smrti, Černého kocoura a Muže, který se rozpadl.

13.10.2015 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Úžasný, leč smutný příběh.

30.09.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Jsem nadšená, od začátku až do konce napinavé, takže nemohu jinak, než 5 hvězdiček ;)

27.07.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Nevím, zda jsem jediná, ale opět jsem se do knihy na začátku nemohla začíst. Od chvíle, kdy se rozjel příběh už to byla paráda, jen ten začátek trochu dřel :)

10.07.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Začátek super, ale ten konec mě trochu zklamal.

28.05.2015 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Začátek se trochu vlekl, později se to ale rozjelo, tak jak je u J. A. Olsena zvyklé. Marca a ostatních mi ale bylo velmi líto.

23.05.2015 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Podle mě nejlepší kniha od Jo Nesba. Od začátku až do konce napínavé. Po celou dobu jsem měla několik tipů na vraha, ani v jednom jsem se ale netrefila :D Doufám, že Policie na kterou se nyní chystám bude stejně tak dobrá jako toto :))

30.04.2015 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Abych pravdu řekla, vůbec jsem se do této knihy nemohla začíst. Děj mě začal bavit až od nějaké 90 str. Potom se to ale začalo čím dál tím více rozjíždět a nabírat na obrátkách, takže za mě 4 hvězdičky z pěti.

20.04.2015 4 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Woow, naprosto skvěle napsaná kniha. Od této autorky první, už teď ale vím, že ne poslední ;)

30.03.2015 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další skvěle napsaná kniha od tohoto autora. Jako u předešlých jsem se nemohla odtrhnout, takže všem doporučuji ;)

16.03.2015 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Velmi dobře napsaná kniha, od začátku až do konce napínavé. Jediné co se mi ale nelíbilo, bylo týrání zvířat.

16.03.2015 5 z 5