Lkomrska Lkomrska komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Přečteno jedním dechem. Skvělá kniha, která mě držela v napětí každou chvilku čtení. Paráda.

26.10.2022 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Velmi čtiva kniha člověk si asi říká, jak by se sám choval v takové situaci. Konec na mě trochu rychlý, ale opravdu fajn kniha. Kdo má rád psychologické thrillery, určitě si dobře počte.

28.12.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velmi zajímavý nápad na knihu. Čtivé, napinave. Co mě zklamalo byl trošku přehnaný konec, který byl až moc akcni. Ale za přečtení určitě stojí.

25.10.2020 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Myslím,že tenhle autor nikdy nezklame!

08.03.2019 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Kniha čtivá, chvíli podezírate úplně všechny. Oproti předchozím knihám super, ale za zavřenými dveřmi byla prostě TOP. Tady mi přišel dost useknuty konec. Ale určitě doporučím přečíst.

23.03.2022 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Po předchozích knihách jsem se nemohla dočkat až vyjde kniha Dilema. Ještě před polovinou knihy jsem zjistila že asi nebudu nadšená jako dříve. Knihu jsem přečetla spíše proto abych ji dočetla, ale celkově docela zklamání.

15.11.2020 2 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Za .e super kniha, kdy jsem před.yslela co je skutečnost a co myšlenky hlavní postavy. Jediné čemu nerozumí je to, jaktoze má kniha je 78procent, protože za mě bomba!

04.11.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jako vždy super. Konec?? Neočekávaný. Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Precteno za dva dny.

05.01.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělá kniha autorky. Hlavní vyšetřovatelka opět nezklamala.

04.08.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Naprosto skvělá,stejně jako její předchozí kniha. Dostala jsem ji na Vánoce a za dva dny přečtená. Nešlo se odtrhnout. Skvělá!

27.12.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Přečtena za jeden jediný den! Perfektní.

27.12.2017 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Kniha dobrá jako vždy, ale nemám to nadšení jako po předchozích knihách. ????

27.01.2021 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Přečteno jedním dechem. Po dlouhé době kniha,která se četla úplně sama a navíc mě zvědavost nedala možnost ji odložit. Super! Určitě doporučuji.

01.11.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Přečteno za dva dny. Za mě opravdu super. Moc dobře napsaná kniha,která se četla sama. A příběh??? Velmi zajímavý. Určitě doporučuji

17.08.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha byla čtivá, a nutilo mě číst dál a dál. Jen jsem asi tušila,že to nebude tak jak to vypadá. Každopádně stojí za přečtení

20.05.2020 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha mě překvapila. Člověk vlastně chvílemi nevěděl, koho mu má být líto. Super. Jediné co mě opravdu naštvalo, byl konec, protože jsem dva dny přemýšlela jak by to dopadlo,kdyby to nebyla kniha :D

14.08.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Kniha byla dobře napsána, četla se sama,ale chyběl mi tak trošku ,, šmrnc,,. Bylo to takové nijaké.

26.06.2019 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Já ho fakt musím pořád jenom chválit. Opět a zas, skvělý autor, skvělá kniha,přečteno na jeden nádech.

14.03.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi líbila. Dala jsem si pauzu od detektivek a vražd ????a nezklamalo mě to. Takové klidně poctenicko.

08.03.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jedním dechem přečtená! Vzala jsem si ji sebou na dovolenou a nechtelo se mi nic dělat jen číst ????. Perfektní!!!

27.12.2018 5 z 5