Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvělá detektivka. Sice na můj vkus hodně mrtvých, ale zápletka byl propracovaná a závěr dobře vysvětlený.

30.09.2019 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Další díl úspěšné série jsem přečetla jedním dechem. O překvapení nebyla nouze a těším se na další knihu tohoto autora.

23.09.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Skvělá detektivka, plná překvapení. Závěr jsem nečekala a moc se mi líbil

19.08.2019 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Skvělá detektivka. Těším se na další díl.

12.08.2019 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha byla čtivá a líbila se mi. Závěr jsem nečekala a díky tomu dávám knize vysoké hodnocení.

30.07.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha mě bohužel nezaujala. Vůbec mě neoslovila vědecká témata při řešení vražd a hlavní hrdina mi lezl více na nervy, než že by mě bavil. Pro mě opět ukázka, že dobrý marketing a reklama v metru, není zárukou dobré knihy.

24.07.2019 3 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Druhý díl nezklamal, skvěle propracovaný příběh obohacený o zvraty. Těším se na další příběh.

15.07.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Skvělá detektivka plná napětí. Sympatický detektiv a jeho kolegové.

15.07.2019 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Kniha nebyla úplně bez nápadu, nicméně mě nezaujala tak, jako jiné detektivky. Málo dovysvětlený konec a naopak rozsáhlé popisy některých událostí a myšlenek, ubraly knize na zajímavosti.

13.06.2019 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Po předcházejících skvělých knihách, trošku zklamání. Kniha se četla skvělé a děj měl spád, ale zápletka a konečné "vysvětlení" bylo pro mě dost odfláknuté.

26.05.2019 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a jsem nadšena. Oddychové a zároveň propracované čtení plné zvratů. Těším se na další knihy, které už mám ve své knihovničce.

21.05.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Jako matka jsem tuhle knihu tak špatně kousala, že jsem ji nakonec odložila a nedočetla. Některé situce na hlavu postavené a pozice nevěřícího otce.... No za mě prostě ne :)

07.05.2019 1 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Napínavý příběh plný zvratů. Moc se mi kniha líbila a budu se těšit na další příběh.

07.05.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět skvělá kniha. Tento autor nikdy nezklame!!!

07.05.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět kniha, která mě nezklamala. Autorka patří k mým oblíbeným a už teď se těším na čtení dalšího pokračování.

28.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha se mi moc líbila. Místy to bylo zamotané, ale konec mě překvapil. Vůbec jsem to nečekala.

28.02.2019 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha mě trochu zklamala. Byla místy chaotická a vysvětlení by si zasloužilo více prostoru.

10.02.2019 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Skvěle propracovaná kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Závěr jaký jsem vůbec nečekala.

28.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi velice líbila. Doporučuji.

22.01.2019 5 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Skvěle napsaný příběh a skutečně mě v některých pasážích mrazilo. Jaké by asi bylo nahlédnout do budoucnosti :-)?

14.01.2019 5 z 5