Až tady nebudu

ZBÝVÁ VÁM 18 MĚSÍCŮ ŽIVOTA… Když si jednoho lednového pondělí Jess Mountová prohlíží svůj Facebook, zjišťuje, že se čas na jejím účtu přehoupl o 18 měsíců dopředu. Přímo do dne, kdy zemřela. Znepokojivé příspěvky se na jejím timeline nepřestávají objevovat a ona přes ně postupně odhaluje svou budoucnost. Narazí například i na svého nádherného syna, kterého ještě ani nepočala. Stojí tak před důležitým rozhodnutím. Pokud bude chtít změnit svou budoucnost, aby si zachránila vlastní život, její malý chlapeček, do kterého se zamilovala, nikdy nemusí existovat. Co kdybyste se taky mohli podívat do budoucnosti a měli tak možnost změnit svůj osud? Na první pohled klasický psychologický román skrývá důležité poselství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391791/big_az-tady-nebudu-hj8-391791.jpg 4.1221
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Bookmedia

After I've gone

Kniha Až tady nebudu

Hanaluna

Námět byl zajímavý, to knize určitě přidává body. Dobrý a nový nápad. Zpracování už mě úplně tolik nenadchlo. Rozuzlení se dá předvídat dlouho dopředu, to bylo trochu zklamání.

Monty196
17.11.2021

Od knihy jsem čekala trochu něco jiného, nicméně příběh byl velmi zajímavý a poutavý.

18LenkA12
21.10.2021

Příběh je zajímavě zpracován a děj se odvíjí svižným tempem. Autorka se dotýká velice aktuálního společenského tématu. Minulostí ovlivňujeme přítomnost a ta zase ovlivní budoucnost. Osobně jsme zastáncem názoru, že co se má stát tak to se stane a má se žít každý den naplno, a znát svou budoucnost bych stejně nechtěla, jelikož jsem ráda když mě život překvapí.

Belanna
21.09.2021

Od této knížky jsem očekávala asi něco jiného nebo alespoň jiné podání.
Námět se mi líbil, jen ho chtělo víc využít.

Lucc93
20.07.2021

Jedna z knih, která Vás dostane. Perfektní téma, perfektní zpracování. Moc mě to bavilo :).

Ellicia
04.06.2021

Moc hezky napsaná knížka. Zajímavý nápad zamyslet se nad tím jak by se člověk zachoval, kdyby viděl do budoucnosti. Líbila se mi.

Martiiiik
02.05.2021

To byla zajímavá kniha :-) Hezky napsaná, střídání postav ve vyprávění a ještě časů, tedy přítomnosti a budoucnosti, je velmi osvěžující.. Téma je vcelku těžké, kruté domácí násilí na ženách.. a tady v kontrastu s určitým druhem dobra.. Těžká volba.. Velmi pěkné čtyři hvězdy a doporučuji

Nixa
27.04.2021

Kniha se mi četla dobře a i když jsem podle anotace čekala něco jiného, zklamaná rozhodně nejsem.