Až tady nebudu

ZBÝVÁ VÁM 18 MĚSÍCŮ ŽIVOTA… Když si jednoho lednového pondělí Jess Mountová prohlíží svůj Facebook, zjišťuje, že se čas na jejím účtu přehoupl o 18 měsíců dopředu. Přímo do dne, kdy zemřela. Znepokojivé příspěvky se na jejím timeline nepřestávají objevovat a ona přes ně postupně odhaluje svou budoucnost. Narazí například i na svého nádherného syna, kterého ještě ani nepočala. Stojí tak před důležitým rozhodnutím. Pokud bude chtít změnit svou budoucnost, aby si zachránila vlastní život, její malý chlapeček, do kterého se zamilovala, nikdy nemusí existovat. Co kdybyste se taky mohli podívat do budoucnosti a měli tak možnost změnit svůj osud? Na první pohled klasický psychologický román skrývá důležité poselství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391791/az-tady-nebudu-hj8-391791.jpg 4.1194
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Bookmedia

After I've gone

Kniha Až tady nebudu

Martiiiik

To byla zajímavá kniha :-) Hezky napsaná, střídání postav ve vyprávění a ještě časů, tedy přítomnosti a budoucnosti, je velmi osvěžující.. Téma je vcelku těžké, kruté domácí násilí na ženách.. a tady v kontrastu s určitým druhem dobra.. Těžká volba.. Velmi pěkné čtyři hvězdy a doporučuji

Nixa

Kniha se mi četla dobře a i když jsem podle anotace čekala něco jiného, zklamaná rozhodně nejsem.

vnimat_Krasu

Myšlenka dobrá. Ta naprostá absence elementární logiky v chování hlavní hrdinky, rezignovaný poddání se osudu a neschopnost si screennout vlastní obrazovku v mobilu mě ale děsně drásala. Page turner to bezesporu je. No brainer

Scheila

Tuto knihu jsem dostala k Vánocům a mě myšlenky ji okamžitě zařadili do sekce detektivních thrillerů. Špatně, špatně. Opravdu to není detektivka ale thriláč rozhodně.
V knize postupně zjišťujeme co se vlastně stalo (má stát).
Námět mě opravdu bavil. Hodně originální nápad. Začátek jsem hltala každé písmeno. Od půlky to spis byl takový Roman pro ženy. Což mě opravdu moc nebavilo a v tomto duchu se to vlastně táhli skoro až na konec kdy ona si proste nebyla jista zda je to tak jak si mysli nebo není.
Konec mě nepřekvapil, ale také nedopadlo tak jak jsem si myslela. Za mě dobře napsána a poutavá kniha.

NicoletH9

Byla jsem celou dobu napjatá jak to dopadne, nemohla jsem se odtrhnout. Kniha mě moc bavila, četla se dobře. :-)

martousek

Pro mě je kniha bohužel zklamáním, jedná se o velice jednoduché psychologické drama. Upřednostňuji knihy, které jsou více propracované a pro čtenáře složitější. Tohle je vlastně pohádka se šťastným koncem.

petaSk

Nejdříve mě dost štvalo, že hlavní hrdinka sama sebe vědomě vede do zhouby, ale postupně jsem její motivaci začala chápat a stala se pro mě mnohem lidštější. Velmi originální psychologické drama, u kterého mi leccos vysvětlil doslov. To, že se některé věci nevysvětlily mi nevadilo, nemělo se jednat o sci-fi dílo, a byla by škoda přijít o tak zajímavou premisu, jen kvůli technikáliím, kterými se autorka nepotřebovala zabývat.

kachnat

Velmi zajímavý námět, čtivě napsaný. Trochu jsem byla proti hlavní postavě, tedy proti tomu, že přestože ví, co se stane, žene se do toho.... Ale vše má asi svůj důvod..... Kniha se mi líbila.