Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Outsider Outsider Stephen King

Od Kinga jsem se dlouho držela dál, nicméně po tom, co jsem viděla film Osvícení a seriál Outsider, jsem se začetla a jsem nadšená. Doma mám další 4 jeho knihy a moc se na ně těším.

03.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka tohoto autora. Nová hrdinka mě baví a těším se na další případy.

26.03.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila. Oddychovka. Od tohoto autora to byla pro mě premiéra. Těším se na další knihu, kterou si přečtu.

21.03.2020 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Skvělá kniha, která měla propracovaný děj a naprosto překvapivý závěr.

09.03.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Slabší než předchozí díly. Konec se táhl.

27.02.2020 4 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Kniha se mi líbila. Neměla úplně spád a některé pasáže byly zdlouhavé, ale všechny příběhy hlavních hrdinek byly moc hezky popsané a vysvětlené.

18.02.2020 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Odhalení pachatele super, ale zbytek knihy slabý a zdlouhavý. Všechny ženy milují vyhořelého alkoholika Harryho...to už je trochu ohrané.

13.02.2020 3 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Kniha mě nebavila, děj se vlekl a kdyby to trochu nezachránil závěr, dala bych ještě méně hvězd

24.01.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další kniha od této autorky nezklamala a opět jsem ji zhltla jedním dechem.

16.01.2020 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Kniha mě neoslovila.

04.01.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvělá kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Za 14dnu jedu do divadla na hru Hana a moc se těším, až uvidím vše "v reálu"

31.12.2019 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Kniha mě neoslovila příběhem. Odložila jsem v polovině a to se mi nestává. Myslím, že nejlepší knihy byly prvni 4, které to dokazují i tím, že byly zfilmovány. Teď už mi to připadá jako psané za každou cenu....

31.12.2019 2 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Napsat knihu jen s jedinou postavou je umění. Zde se to povedlo na výbornou. Kniha byla napínavá a přečetla jsem ji jedním dechem, i když ke konci jsem už začala tušit pointu.

17.12.2019 4 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Napínavá kniha, které mě bavila. Někdy samozřejmě byly situace až přehnané a působily poněkud úsměvně, ale jinak super zápletka. Wow efekt nebyl takový, jako například u knihy Protože Tě miluji.

09.12.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi dobře četla, i když k množství postav, jsem musela několikrát listovat i zpět. Nicméně mi některé osudy přišly neuzavřené a nedovysvětlené.

09.12.2019 3 z 5

Malajsie, Singapur a Brunej Malajsie, Singapur a Brunej kolektiv autorů

Skvělý průvodce, díky kterému se neztratíte a lehce zorientujete.

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další kniha od této spisovatelky, kterou jsem četla a další, která nezklamala. Skvěle popsány životy jednotlivých postav. Opět se ukazuje skvělá schopnost autorky napsat zajímavý příběh s mnoha postavami tak, aby se čtenář nejen neztratil, ale aby měl vše i dovysvětleno. Těším se na další knihu, která už na mě čeká v knihovně :-)..HANA

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Mně se kniha líbila. Závěr byl pro mě bezvadně vysvětlen a spojily se všechny souvislosti.

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Dlouho jsem se nemohla překousat přes začátek. Nakonec jsem se začetla a posledních pár stran už jsem zhltla. Zajímavá zápletka, ale v některých místech se kniha zbytečně natahovala.

31.10.2019 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Kniha mě moc nebavila, protože se točila jen kolem pomsty, ale na druhou stranu byl závěr překvapivý.

14.10.2019 4 z 5