lifeoptimist lifeoptimist komentáře u knih

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

začátek byl sice pomalejší, jak tu v komentářích už padlo, nicméně zde si myslím, že bylo třeba nastínit děj a hodně postav, každopádně moc se mi kniha líbila a opravdu klobouk dolů před lidma, kteří dělají takovouto práci - jsou to machři ..... jinak Nora opět nezlamala, super zápletka, za mě můžu jen doporučit

25.01.2017 5 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

hezky uzavřený příběh, ale musím souhlasit z přechozím komentářem, na to jak kniha, potažmo knihy, byly pasné a postupovaly, tak bych čekala daleko propracovanější konec, trošku mě to zklamalo..... nicméně dobré čtení, i když se opakuji, od Nory mám daleko radši knihy bez fantasy

20.01.2017 4 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

řekla bych, trošku lepší než první díl, nicméně z tvorby Nory mám opravdu raději ty NE-Fantasty..... ale dočtu i poslední díl, jak to dopadne, podle mého názoru jsou i "slabší" knížky od Nory dobré a stojí za přečtení, oproti jiným autorům :-)

19.01.2017 4 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

celkově bych dala tak 3 a půl.....ono jako kniha dobrá, ale prostě mi přijde, že Nora má mnohem lepší knihy ať už s nebo bez nadpřirozena, osobně dávám přednost těm bez "duchařiny"......ale pro mě to nebyl zase žádný propadák, dám šanci i dalším dílům, abych teda věděla, jak to celé dopadne

09.01.2017 3 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Hodně dobrá kniha, která mě zaujala, protože je tak.... dá se říci jiná, než co od autorky obvykle znám, na druhou stranu jsem ji také zhltla už jen proto, že mám ráda knižky Robertsové nebo Sandry Brown a tohle mi to dost připomínalo. To nic nemění na tom, že je to kniha s dějem a spádem a i na tu romantiku nakonec dojde, tak jak u Steel je zvykem. Pro mě dobrý :-)

30.12.2016 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

kniha výborná a můžu jen doporučit, pokud máte rádi knihy tohoto typu - pro mě určitě super i kvůli nečekanému závěru zase jsem jednou nevěděla kdo je "záporák" a tím je pro mě kniha vždycky lepší ...... od Sandry si ještě určitě přečtu další

28.12.2016 5 z 5

Divocí koně Divocí koně Dick Francis (p)

kniha se mi moc líbila, mělo to spád a nebylo to příliš předvídatelné, protože já osobně nemám ráda, když po pár stránkách "vím, kdo je vrah" :-)

29.10.2016 4 z 5

Slib Slib Robert Crais

super...........prostě zase jedna bezva kniha, moji oblíbení Elvis a Joe a ještě k tomu Maggie se Scotem. Jen doufám, že budou brzy další. Bezva příběh, kdo má tuhle serii/serie rád, určitě si přijde na své

20.09.2016 5 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

dobře se to čte, první seznámení s Harrym Boschem, tak uvidíme co další díly :-) dala bych tak tři a půl hvězdičky, přece jen už jsem četla lepší detektivky

24.06.2016 3 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

kniha mě bavila, je to zase úplně jiný přístup k detektivce, právničina z jiného pohledu dost zajímavá, člověk si říká jestli je tohle všechno vůbec možný...

22.05.2016 4 z 5

Rukojmí Rukojmí Robert Crais

musím jen souhlasit s ostatními, kniha opět výborná, ale pro zajímavost jsem zkoukla film, ale ten byl teda děsnej a jediné společné snad byl název a jména hlavních hrdinů.... pro mě katastrofa

05.04.2016 4 z 5

Podezřelé úmrtí Podezřelé úmrtí CJ Lyons

kniha se mi moc líbila, četla jsem nejdříve druhý díl, takže jsem ráda, že se mi více věcí dalo do souvislostí a už se těším na pokračování příběhu

13.03.2016 4 z 5

Zloději lidí Zloději lidí Robert Crais

Opravdu strhující..... mrazivý děj, někdy dost brutální, že opravdu stydla krev v žilách......
Nicméně půl hvězdy strhávám za ty časové skoky, myslím, že Craisovy romány člověka vezmou a nepustí a tohle skákání hned sem hned tam mi tam i vadilo, člověk věděl, že už se něco stalo, a teď se k tomu dopracovával a docela mi to rušilo dějovou linku, tak trochu mi v to v tom dělalo hokej. Doufám, že pro příště si pan Crais tohle hop sem, hop tam nechá od cesty, i tak velice strhující a těším se na léto, kdy by se snad měl objevit nový román The Promise :-)

01.03.2016 5 z 5

Hlídka Hlídka Robert Crais

Kniha super, a musím uznat, že knihy kde je hlavním hrdinou Joe jsou díl od dílu lepší :-). Bavila mě, a strašně se těším na zatím poslední díl série, je opravdu škoda, že u nás nevyšly všechny knihy od Craise s Elvisem a Joem :-(

27.02.2016 4 z 5

První pravidlo První pravidlo Robert Crais

Kniha se mi líbila, hodně....ale. Nemůžu dát pět hvězd, protože si prostě nemůžu pomoct. Kniha měla vše, co má mít - napětí, akce, zvraty v ději a nabitý konec, ale i tak se mi prostě Crasisovy detektivky líbí mnohem mnohem víc, když jsou tam Elvis a Joe tak nějak napůl (jako třeba L.A Rekviem), pak je to úplně luxusní. Elvis a jeho průpovídky a celkově je to hnedka o něčem jiném - děj jakoby byl oživený a zároveň odlehčený a dostává rychlý spád....., pro mě prostě daleko lepší. Na druhou stranu se mi tato líbila daleko víc než Ochránce - ta pro mě byla zatím tzv. nejslabší. Ale zase jen můj názor a rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla, protože Craisovky mě zatím nikdy nezklamaly. A kdo má rád tuhle dvojici správných chlapů, určitě se pobaví.

20.02.2016 4 z 5

Temnota Temnota Robert Crais

super kniha, rozhodně hodně povedené, napětí a akce, do poslední chvíle jsem neodhadla, kdo je ten záporák, oproti předchozímu dílu rozhodně pro mě lepší a těším se na další díl

14.02.2016 5 z 5

Ochránce Ochránce Robert Crais

mám tuhle serii ráda, knihy mají spád plné napětí, ale..........musím chtě nechtě přiznat, že tahle mě tolik "nevzala". Neříkám, že je špatná nebo tak, ale prostě už jsem si zvykla, že mě Craisovy knihy chytnou a nepustí, ale tohle nebylo až tak. Jasně, hooooodně dobrá detektivka, zase se člověk dověděl další věci o Pikeovi.....Ale pro mě ty předchozí daleko lepší, takže tady bych dala jen tak 3 a půl hvězdy

11.02.2016 3 z 5

Tajemná řeka Tajemná řeka Robert Crais

tak docela se mi i líbila, ale jelikož jsem začala číst od L.A. rekviem, musím chtě nechtě přiznat, že tahle kniha byla slabší než ostatní a tudíž se ani nedivím, že v ČR začali právě "druhým" dílem a tajemnou řeku si nechali na pak, ale i tak to byla slušná detektivka, ale podle mě napsal Crais daleko lepší

07.02.2016 3 z 5

Zapomenutý muž Zapomenutý muž Robert Crais

Opět skvělá, super příběh, vtáhne do děje, můžu jen doporučit.....Crais je prostě na detektivky machr :-)

07.02.2016 5 z 5

Poslední detektiv Poslední detektiv Robert Crais

není co dodat, můžu jen doporučit, kniha měla spád, nedokázala sem se odtrhnout, super

30.01.2016 5 z 5