V utajení

Speciální agent Marshall Everett svou práci miluje. Přesto je o ni zvratem osudu ochuzen, když je při utajované akci postřelen. Najednou je nucen žít obyčejný život. Ale jak, když nemá přátele, rodinu, žádná citová pouta? Proto ho zaujme zdánlivě obyčejný výjev; mladá dívka v pařížském parku ukrývá do země ocelovou schránku. Je to Ariana Gregoryová, dcera velvyslance v Argentině, kterou před časem unesli a drželi v zajetí. Než pro sebe Marshall s Arianou vybudují nový začátek, musí se postavit zlobě a pomstě, která číhá v jejich minulosti. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/303141/v-utajeni-sVJ-303141.jpg 4.418
Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)

javer7

Přečetla jsem ji jedním dechem

hanka.hradkova

Tuhle knížku jsem dostala k vánocům jako dárek, knížka nebyla špatná, ale sama bych si jí asi nekopila nebo nepůjčila v knihovně, podle mého, je to čtení-jako u všech knih- spíše tak pro dospívající slečny, mě její knihy moc nenadchly.

tinka1974

Úžasné čtení. Četla se jedním dechem od začátku do konce. Za víkend jsem knížku už nepřečetla ani nepamatuji. A to mi na ní upoutal přebal, jinak bych si asi z knihovny nepřinesla. Vřele doporučuji.

vlastus52

Velmi čtivá kniha, četla se sama, za mě palec nahoru

mirunda

Už jsem asi z knih Steelové odrostla nebo nevím. Byla to pro mne oddechovka, to ano. Autorka se pokusila o rádoby detektivku, ale místy jí to moc nešlo. Některé pasáže zbytečně opakovala a mnohé situace byly těžko uvěřitelné a spíše poukazovali na autorčinu neznalost daného tématu.

alnahu

Výborná kniha , napínavá od začátku až do konce, nechybí v ní ani láska .Kniha začíná příběhem agenta Marshalla ,dál pokračuje napínavým příběhem Ariany dcery velvyslance, na konci knihy se tito dva setkají za napínavých okolností .Knihu doporučuji k přečtení - přečteno jedním dechem.

lifeoptimist
30.12.2016

Hodně dobrá kniha, která mě zaujala, protože je tak.... dá se říci jiná, než co od autorky obvykle znám, na druhou stranu jsem ji také zhltla už jen proto, že mám ráda knižky Robertsové nebo Sandry Brown a tohle mi to dost připomínalo. To nic nemění na tom, že je to kniha s dějem a spádem a i na tu romantiku nakonec dojde, tak jak u Steel je zvykem. Pro mě dobrý :-)

albert19
13.12.2016

Líbila se mi hodně.

jitvav
05.12.2016

I když nepatří mezi typická díla D. Steel, zaujala mne a přečetla jsem ji jedním dechem.

perpe2a
03.12.2016

Velké a příjemné překvapení, tato kniha mě doslova svým dějem strhla a mooooc se mi líbila. Rozhodně stojí za přečtení!