lifeoptimist lifeoptimist komentáře u knih

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Jako oddechovka naprosto výborná, protože ty dialogy mě místy nutily k záchvatům smíchu, prostě supr a těším se na další díly

22.04.2015 4 z 5

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Perfektní kniha - skvělý děj, bavila jsem se, hlavně ten konec :-), shodou okolností jsem četla krátce po sobě Temnou dámu, Sladkou pomstu a nakonec Zlodějku a fakt jsem se touto "Zlodějskou trilogií" bavila a každá kniha měla něco do sebe :-)
zatím teda marně hledám knihu, kterou bych označila jako slabší, kterou bych nedočetla....pro mě zatím super autorka

22.04.2015 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Nora Roberts

Nora opět nezklamala - občas i vtipná, sladká a hlavně super čtení jako vždy - když si dáte dohromady po sobě Temnou dámu, Sladkou pomstu a ještě Zlodějku - je to supr čtivo o zlodějích 3x jinak :-)

15.04.2015 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Nora Roberts

No musím přiznat, že tohle byl posun a z celé serie se mi kniha líbila uplně nejvíc, bezva zápletka a spíše - pro mě - typická Nora, napínavé, někdy i vtipné, romantika .....škoda jen, že když je to konec serie, že je kniha tak krátká - ten konec byl sice super, ale mohlo to být přece jen trošku ještě víc rozepsané :-) i tak pro mě z těch 4 knih nejlepší

06.04.2015 5 z 5

Osudový scénář Osudový scénář Nora Roberts

Oproti předchozím dílům - posun více do "typické Nory" - už je tam i záporák a trošku toho dramatična, ale i tak zachována linie romntiky, líbila se mi

Neklidná hvězda Neklidná hvězda Nora Roberts

Stejně jako první díl - červená knihovna, ale dobře se to četlo, když je to ta serie, je škoda, že se tam nepropojil i první díl trošku víc, než jen zmínky co a jak, bylo ty to zajímavější...

Poslední poctivá žena Poslední poctivá žena Nora Roberts

Můžu jen souhlasit s předešlými komentáři - je to sice spíše červená knihovna, ale i tak se to hezky čte, kdo má chuť na trochu romantiky - správná volba

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

docela i vtipná, mělo to spád, zábava jak má být - typická nora, můžu jen doporučit

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Knížka super, zase z jiného prostředí, zápletka úžasná - prostě Nora nikdy nezklame - můžu jen doporučit

27.03.2015 5 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

skvělá - jedna z nejlepších, super hlášky a super příběh, vřele doporučuji

20.03.2015 5 z 5

Zrádná věrnost Zrádná věrnost Nora Roberts

Kniha se mi hodně líbila, nezklama jako obvykle a podle mého mínění to mělo spád a nebyla tam hluchá místa. U mě dobrý :-)

13.03.2015 4 z 5

Temná dáma Temná dáma Nora Roberts

Kniha se mi moc líbila, dobrá taková "romantická detektivka" s prvky humoru - prostě super, přečteno za chvíli =) mohu jen doporučit

08.03.2015 5 z 5

Soukromý skandál Soukromý skandál Nora Roberts

Super kniha, pobavila a bylo to zase něco jiného a zhltla jsem ji během pár dní - můžu jen doporučit

22.02.2015 5 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Kniha se četla velice dobře - během dvou dnů jsem ji zhltla =), sem tam humoru, sem tam napětí a nečekaný konec - vřele doporučuji

14.02.2015 5 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Nora Roberts

Knížka mě hodně bavila - zvláště u některých pasáží jsem se muslela doslova chechtat, příběh taky dobrý, akorát teda mě zklamal závěr - asi jsem si už moc zvykla, že Nora R. má strhující závěry, které mě doslova pohltí a nemůžu se odtrhnout, tak zde to bylo podle mě osobně takové.....nijaké, pátrala jsem teda i po filmu - no tak nebyl špatný, ale knížka mě bavila víc, ale na druhou stranu film měl lepší konec než v knížce, ač se teda scénáristé krapítek odchýlili.....ale znáte to 100 lidí 100 názorů..=)

31.01.2015 3 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Knížka se mi hodně líbila, zápletka zajímavá, zasazená do svělého prostředí, snad jen ty části z toho deníku z minulosti mi trošku rušily spád příběhu, ale jinak super - knížka mě vtáhla do děje a prostě pro mě skvělá

05.04.2014 5 z 5