Tři osudy

Tři osudy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2449/tri-osudy.jpg 4 169 19

Sullivanovi po generace opatrují sošku Klóthó, jednu ze tří sudiček. Tři sourozenci Sullivanovi se rozhodnou najít ukradené další dvě sošky, protože jejich cena i moc je jen ve trojici. Vzniknou tři nová přátelství a tři milostné vztahy. Teprve z jejich spojenectví plyne netušená síla, která snad dokáže čelit zákeřnému zlu.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Three Fates , 2002

Dituleeee
21.03.2021 5 z 5

Moc hezká knížka se záporákem ve značkových hadrech

petraj30
12.02.2021 5 z 5

Krásná kniha. Něco takového se spíše hodí na tu trilogii, když tu máme tři párečky:-), tak mě to malinko mrzí, ale byl to i přesto úžasný zážitek.
Musím napsat, že ty hlavní hrdinky už nemohly být rozdílnější. Ze začátku mě Cleo a Tia hodně štvaly, ale jsme ráda, že se obě uklidnily a na konci už byly vcelku normální:-). Becca byla skvělá od začátku, stejně tak zbytek mužské populace.
Mnohdy jsem se i pobavila. Byla to skvělá kniha s trochou historie a potom ty příběhy k těm soškám a to osudové spojení dvojic. Moc pěkné.

Sisis1999
13.01.2021 4 z 5

Tři osudy jsou jedna z asi tří knih, u kterých mi nevadí, že předem vím naprosto celý děj. Sullivanovi jsou povedená rodinka --- rozhovory i prostředí jsou živé, barvité, vtipné a dle mého velmi povedené.
Naprosto jsem si zamilovala, že hodnotná část knihy se odehrává v Praze --- je hezké vědět, že se o nás ví.
Knížku vlastním už několik let a každé léto ji s chutí znovu vytahuju, abych si ji připomněla hezky v horkém počasí někde u vody s ledovým čajem v ruce. A vždycky mě dokáže pobavit naprosto stejně!

georginaa
17.11.2020 4 z 5

Celkem dobrodružný romantický příběh s třemi páry lidí, kteří se do sebe zamilují. Nechybí tomu akčnost a vtipné hlášky které mě baví.

Kudík
11.11.2020 4 z 5

(SPOILER) Čtení u kterého prostě předem víte, jak to dopadne, ale je bezvadné, že autorka základ čerpá z historické události, která se udála 7. května 1915, a to torpédováním zaoceánského parníku Lusitanie.
Příběh je o hledání tří stříbrných sudiček/Moir, které „předou nit osudu“, a to Klóthó, Lachésis a Atropos. První nit přede, druhá odměřuje a poslední stříhá. Jsou zde i tři sourozenci Sullivanovi, a to Malachi, Gideon a Rebecca, kteří se právě díky sudičkám a jejich nitím seznámí s Tiou Marshovou, Cleo Toliverovou a Jackem Burdettem. A všichni jsou spojeni s rozhodnutími, která padla již před více než 90 lety na parníku. Z hrdinů se mi nejvíce zamlouvala Tia, která mi přišla nejvtipnější i nejakčnější ve všech ohledech, a to vč. návštěvy salónu krásy, pití vody z kohoutku či rvačky. :) Sice je to klišé a autorka má i lepší díla, ale já se bavila.

Johana
14.09.2020 1 z 5

Najevo vyšlo, že Noru Roberts nemůžu. (Zvlášť mne na knize zaujal název: "Osudy". Jedná se snad o sudičky, ne-li?)

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Jedna z prvních knih od této autorky. Díky této knize, jsem si tuto autorku oblíbila. Ale zatím neporazitelná kniha. Lepší jsem od ní nečetla. Hodně blízko k tomu má Stále v tvém stínu.

Knihomolka10942
26.06.2018 5 z 5

Moc hezké, zajímavé čtení. Moc se mi líbily boje mezi Anitou a Shullivanovymi o Tři osudy. Až do konce jsem byla napnutá jak to dopadne.
Ale tu Anitu bych fakt zabila!!!!

Veeris
17.10.2015 4 z 5

Pěkné dílko:) Jedna z autorek, která nemá v knihách nudné pasáže.. Jako oddychové četba její knihy nikdy nezklamou

lifeoptimist
20.03.2015 5 z 5

skvělá - jedna z nejlepších, super hlášky a super příběh, vřele doporučuji

ovpana
30.11.2014 5 z 5

Příjemná knížka ,moc hezký a zajímavý příběh,čte se jedním dechem

koki.veru
18.09.2014 5 z 5

Krásná knížka se zajímavým dějem :) Přečteno během několika dnů :) nádhera :)

ewisek22
09.02.2014 4 z 5

Po druhém přečtení knihy musím dát "pouze" 4 hvězdičky vzhledem k tomu, že už dopředu jsem věděla, jak to dopadne a přišlo mi to místy strašně přeslazené...:)

Oli1104
10.01.2014 3 z 5

Je to moje prvni kniha od N. Roberts. Nijak me neuchvatila, ale ani nezklamala, a proto si urcite autorku vyberu i priste.

Lenča89
04.10.2013 5 z 5

Zrovna dnes jsem tuhle knihu přečetla....už po druhé :-) stačily mi na ni dva dny a kdybych nemusela do práce tak i jeden :-)Doporučuji ji!!

Pokušení
02.07.2013 5 z 5

Jedná z nejoblíbenějších knih od této autorky. Tři osudy jsem přečetla na jeden nádech. Vřele doporučuji :)

Val
29.03.2013 4 z 5

Nebylo to špatné , ale Nora Roberts má v rukávu rozhodně lepší esa.... I když, nemůže být každá její kniha nejlepší ...že ?

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Fajn čtení,není potřeba psát více.

fionKa
16.11.2012 5 z 5

To co by jindy zpracovala do trilogie, dostala úspěšně do jedné samostatně stojící knihy... Co dodat, slovo úspěšný už sem použila ;)
ale taky musím dodat.. že je to fakt něco... a že úplně nejlepší hlášky má Jack a Cleo ;) o ty opravdu povedené jsem se dokonce dělila s přáteli na soc. sítích :)