Sladká pomsta

Sladká pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2390/sladka-pomsta-2390.jpg 4 185 29

Adrianna, dcera legendární hollywoodské krasavice a neméně proslulého arabského šejka, žije pozoruhodný dvojí život. Znají jí jako princeznu, moderní a frivolní dívku poletující po všech exkluzivních večírcích. Nikdo však už neví, že právě ona je The Shadow - Stín, největší zlodějka své doby. Daří se jí to tajit, než se objeví jeden z nejtvrdších detektivů Interpolu, sám v minulosti pověstný zloděj. Muž se však dopustí osudové chyby tím, že podlehne exotickému kouzlu svůdné Adrianny...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sweet Revenge , 1989

vikaa
09.10.2023 4 z 5

Potřebovala jsem si trochu vyčistit hlavu a tato kniha k tomu byla úplně ideální. Od autorky myslím moje první kniha a musím říct, že jsem od ní dostala přesně to, co jsem čekala. Možná i trochu navíc. Nenáročné čtení ideální na dovolenou nebo pokud máte starosti, od kterých se potřebujete odpoutat. Líbil se mi exotický původ hlavní hrdinky, který hrál v knize klíčovou roli. A nebyla to zase úplná limonáda, ale dočkala jsem se i trochu akce. Za mě ano!

alekis
17.12.2022 3 z 5

Mám dojem, že ty romance mě už tolik nebaví, jako dřív... Nebo že by to bylo špatným výběrem?

Patapuf
17.10.2022 3 z 5

Je to román pro ženy.... neříkám, že to nebylo špatný... něco mezi James Bond a Rosamunde Pilcher.... chyběla tam ta pořádná akce... něco jako když vezmete kostku napětí a akce a obrousíte ji hrany, až máte krásnou kouli, které něco chybí...

petraj30
31.03.2022 5 z 5

Velmi netradiční a krásný příběh. Začátek mohl působit jako "romance se šejkem," ale místo laskavého prince nebo krále, tu byl ďábel v lidském provedení.
Možný spoiler.
Přát štěstí dvěma zlodějům bylo snadné. Líbilo se mi jejich hašteření i loupeže, společná dobrodružství i návštěva rodiny. Ženy na Blízkém východě (a nejen tam) nemají žádná práva, jen povinnosti. Mně by určitě vyhostili ještě pře mým příjezdem, v tom lepším případě:-).
Krádež toho hlavního šperku jsem očekávala bez komplikací. Jen tu pomstu bych ještě trošku přikořenila a konec jako vždy, o pár stránek prodloužila. Jinak byla kniha úžasná. Těším se na další knihy. Skvělé.

Ocásek
29.01.2020 5 z 5

Úplně dokonalá knížka. Příběh hodně povedený, hltala jsem jednu stránku za druhou. Určitě to nebyla moje poslední knížka od autorky.

helenkan
17.09.2018 5 z 5

Hezký příběh. Moc se mi to líbilo.

Onceuponthetime
07.05.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Hlavní hrdinka byla sympatická a hlavní hrdina také. To, že oba byly zloději to celé jen krásně okořenilo. Autorka umí vtáhnout do děje a nepustit. Nebyl to úplně ten typický povrchní zamilovaný příběh, ale měl i jistou hloubku, která mě velmi bavila a zároveň trochu odrazovala. Protože jsem původně od této knihy čekala, že nebudu muset přemýšlet. Ale jsem ráda, že jsem nakonec musela.
Je mi jasné že to autorka se čtenáři prostě umí a ví co chtějí. Tohle byla moje první kniha od ní a rozhodně si přečtu i další, vždyť jich má na kontě přes dvě stě. Za což jí patří můj bezmezný obdiv.

Aaloha
22.03.2018 4 z 5

Hodně povedený příběh, napětí, láska, arabský svět. Spokojenost, doporučuji.

TamaraKrejčí
21.03.2018 5 z 5

Fajn čtení, Nora nezklamala, prostě to umí..

devildeny
02.10.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem poprvé četla před cca 10 lety a poté jsem ji dlouhou dobu považovala za mou nejoblíbenější. Proto jsem se k ní po letech vrátila. Dnes už bych ji za nejoblíbenější asi nepovažovala, ale určitě ji mohu zařadit mezi ty lepší, které jsem četla. Kniha má poměrně dost stránek, nyní v druhém vydání, ještě o 70 navíc, ale příběh tak krásně plyne, že než se nadějete, je konec. Text knihy je psán velmi spisovnou češtinou a musím se přiznat, že s několika výrazy jsem se ještě nikdy nesetkala, avšak k prostředí v jakém se děj odehrával, se tento styl psaní hodil. Na to, v jakém roce byla kniha napsána, je děj pokrokový a stejně dobře by se mohl odehrávat i v současné době.

vikimi
28.08.2017 5 z 5

Knizka se mi opravdu moc libila. I kdyz mas spis nejakou vetsi zapletku, vrazdy a rada hadam, kdo to udelal, tady vite ceky pribeh, co se stane i co se bude dit. Ale prave tim, jak se knizka lisila od ostatnich, se mi zalibila a uzila jsem si kazdou stranku ;)

M100
04.07.2017 5 z 5

Začala jsem první kapitolou a vůbec mě to nechytlo. Jenže od druhé kapitoly jsem se nemohla odtrhnout. Pěkně psáno. Doporučuji.

Jessybelle
22.06.2017 5 z 5

Skvělá knížka, určitě se k ní vrátím.

Petule.k93
03.04.2017 5 z 5

Krásná oddechovka :) Prostě další super knížka od Nory Roberts.

Mruskulka
28.01.2017 5 z 5

Jeden bod výzvy 2017 je přečíst oblíbenou knihu rodičů. Mamka zbožňuje Noru Roberts, takže volba jasná. V knihovně jsem našla slušnou sbírku, ale kterou knihu vybrat. Nakonec mě svou anotací zaujala tato a neudělala jsem chybu. Příběh mě pohltil hned v prvních stránkách a měla jsem nutkání přeskočit kapitoly, abych se dozvěděla, jak to skončí :-) Moc se mi líbil styl psaní této autorky, takže jsem s ní určitě touto knihou neskončila :-) Zároveň mě i zaujal děj v harému, takže i pohledám knihy s touto tématikou. Prostě skvělá kniha a zaslouží si 5 hvězdiček.

Laf
21.01.2017 4 z 5

Autorka se zase vyznamenala. Kniha se mi moc líbila, i když jsem na začátku neměla o knize velké mínění. Jako oddychovka je to skvělá kniha. :)

Selinute
31.12.2016 3 z 5

Tento romantický, oddychový příběh jsem přečetla břehem dvou dnů. Autorka píše sice čtivě a napínavě, ale já patřím mezi jiný okruh čtenářek. Pro mě tam bylo té sladké romantiky přespříliš...

raty
16.12.2016 4 z 5

Moc pěkný a čtivý příběh o zločincích, kterým musíte držet palce :-)

*Táňa*
28.11.2016 4 z 5

Popravdě romány moc nečtu a Sladká pomsta se mi dostala du ruky náhodou, ale čtení jsem si užila a námět o zlodějích mi sedl. Vřele doporučuji!

Damienronnie
14.09.2016 5 z 5