Sladká pomsta

Sladká pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2390/sladka-pomsta-2390.jpg 4 185 29

Adrianna, dcera legendární hollywoodské krasavice a neméně proslulého arabského šejka, žije pozoruhodný dvojí život. Znají jí jako princeznu, moderní a frivolní dívku poletující po všech exkluzivních večírcích. Nikdo však už neví, že právě ona je The Shadow - Stín, největší zlodějka své doby. Daří se jí to tajit, než se objeví jeden z nejtvrdších detektivů Interpolu, sám v minulosti pověstný zloděj. Muž se však dopustí osudové chyby tím, že podlehne exotickému kouzlu svůdné Adrianny...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sweet Revenge , 1989

beluca
27.04.2016 4 z 5

Kniha se mně dostala do ruky náhodou, přečetla jsem jí v těhotenství, a i když to není zrovna můj šálek kávy, tak na tento žánr byla poměrně dobrá a čtivá :-). Proto kladné body.

Helena Lacková
21.04.2016 5 z 5

Super prostřdí pčíběhu

lifeoptimist
15.04.2015 4 z 5

Nora opět nezklamala - občas i vtipná, sladká a hlavně super čtení jako vždy - když si dáte dohromady po sobě Temnou dámu, Sladkou pomstu a ještě Zlodějku - je to supr čtivo o zlodějích 3x jinak :-)

ovpana
20.12.2014

Moc krásné a příjemné čtení,nedá se od knihy odejít.

Lacrimma
05.03.2013

Velmi pěkná knížka, rozhodně stojí za přečtení:). Opět jedno z povedených děl autorky.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Napínavá knížka,dobře se mi četla.

netty.vanity
23.10.2011 5 z 5

Úchvatná kniha, čte se jedním dechem. Je to už dlouho, co jsem ji četla, ale určitě se k ní v brzké době vrátím.Dobrodružství,napětí,akce,nebezpečí a romantika v jednom.Trochu připomíná "Pokud přijde zítřek",komu se ta kniha líbí,tomu vřele doporučuji právě Sladkou pomstu.

konimka
06.08.2011 5 z 5

Tuhle knížku můžu číst stále dokola - je vtipná, místy smutná a napínavá

La Fiera
06.07.2011 5 z 5

úžasná knížka. Musím říct, že jsem ocenila rozdělení na tři části. První- všeobecně seznamuje s hlavními postavami a jejich osudy; Druhá- popisuje "cestu" hlavní hrdinky a Třetí- která se zabývá vykonáním pomsty.
I když jsou v knize některé části "hodně červené", tahle knížka patří mezi mé oblíbené, které mě dokázaly zaujmout.

Nora Roberts
americká, 1950