Soukromý skandál

Děj románu se odehrává ve strhujícím světě televizních kabaretů a rozhovorů se slavnými lidmi. Soukromý skandál odhaluje ctižádostivé sny bystré ženy a temnou uhrančivou posedlost, která ohrozí vše, pro co pracuje. Soukromý skandál je vyplněn nezapomenutelnými postavami a závratným dějem při němž se tají dech.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2388/soukromy-skandal-2388.jpg 4.198

Vydáno: , Alpress

Private Scandale, 1993

Kniha Soukromý skandál

petraj30
26.09.2020

Bylo celkem pěkné a pro mě i zajímavé. Nemám moc ráda novináře, a moderátory mám asi jen o 2% raději, v podstatě jde o totéž povolání. Tato kniha popisuje poněkud rušný život novinářů i moderátorů, a pro mě bylo vážně zajímavé si přečíst, že jejich práce taky není žádné peříčko, ale na úkor čemu?
Možný SPOILER: Anotace znázorňuje jen hrozně zkrácenou verzi, vlastně ani nezachycuje nějakou konstrukci, proto raději píšu, že se jedná o spoiler.
Deanna byla mladá a ambiciózní, ale pořád si ještě zachovávala jistou lidskost i v následujících letech a velkému postupu v její profesi. Finn byl taky celkem sympatický, ale na můj vkus až moc ctižádostivý a nebál se jít přes mrtvoly.
Vraha jsem nepoznala, ale bylo to možná tím, že každý ze štábu měl v knize přesně vymezený prostor pro svou určitou úlohu, tak jsem v tom dál ani nepátrala.
Jsem ráda, že jsem se mohla dočíst něco o novinařině a vidět všechno i jiného pohledu, ale stejně je asi nikdy úplně nepochopím.

Iva64
08.03.2019

Kniha mi ani nenadchla ani neurazila.

moudivlacek
06.12.2018

Jako milovnice detektivek i románů pro ženy jsem si zde užila od obojího vrchovatě. Jde tu vlastně o boj na výsluní dvou žen ve světě kamer a TV zábavy. Jedna jde bezohledně za svým cílem a ničí vše kolem a druhá si jde též za svým, ale je k těm lidem okolo ohleduplná a váží si jejich práce. Která vyhraje? Zasáhne zde i často smrt, schválně jestli uhádnete jakou? A ta druhá? Má klid? Nebo musí čelit jiným o nic méně závažnějším démonům a událostem kolem? Ale je tu plno lidiček, kteří dotyčné podají pomocnou ruku, a jeden z nich i své srdce.
Láska, napětí, stalking, žárlivost, vydírání a plno jiného - to vše obsahuje tento román.
Skvělý, doporučuji.

hackova31
23.02.2018

opět super čtení, přečeteno během pár dní :-)

Jessybelle
20.04.2017

Pěkná oddechovka, kniha se mi líbila.

zoew
20.03.2017

Nejslabší kniha od Nory Robertsové, jakou jsem četla. Děj minimální, nějaká akce a napětí až v posledních dvou kapitolách. Za mě neskutečně utahané a nudné, děj se mohl "scucnout" na poloviční počet stran a úplně by to stačilo. Pro mě zklamání.

Rup
16.01.2016

Na rozdíl od níže uvedeného si myslím, že je to pořád to samé, nicméně v daném žánru vyniká. Výborně napsané.

lifeoptimist
22.02.2015

Super kniha, pobavila a bylo to zase něco jiného a zhltla jsem ji během pár dní - můžu jen doporučit