Pohanský kámen

Gage a Cybil mají dar nahlédnout do budoucnosti, ale musí spojit síly i srdce, aby dokázali čelit tomu, co přijde. V osudný den, kdy se spolu s přáteli vydají k Pohanskému kameni, Gage pochopí, že se musí obětovat, aby je zachránil. Najednou se ocitne před těžkou volbou, ve které proti sobě stojí osudová láska a pokrevní pouto.

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/164281/pohansky-kamen-164281.jpg 479

Znamení sedmi (3.)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Alpress

The Pagan Stone (2008)

Kniha Pohanský kámen

Kory98

Rozuzlení série, příběh nabírá na tajemnosti a graduje. Závěr mě docela potěšil, i když se dal předvídat. Příjemné čtení pro oddech.

Skalara
15.11.2018

Celá tato série mě tolik nenadchla jako ostatní, ale špatná není.

Laf
11.09.2018

Výborné zakončení celé této série.

kolacky
19.04.2018

Tahle kombinace, milostný román a záhadno, potažmo detektivka, mně naopak navýsost vyhovuje. Líbilo. Paní Nora prostě umí.

princesse
09.11.2017

Ačkoliv nejsem na duchařské a mystery knihy, tak tuto trilogii jsem přečetla v pohodě a četla se mi dobře. Nebudu vyhledávat tento žánr, ale určitě mě paní Roberts nezklamala.

Pejuška
14.10.2017

musím říct, že tenhle díl z celé trojky se mi líbil nejvíc. Ale celkově to byla úžasná série, tajuplná a zamilovaná

EvikU.
06.04.2017

Pěkný čtení. Tenhle díl se mi líbil nejmíň. Ale celkově je to moc hezká trilogie.

lifeoptimist
20.01.2017

hezky uzavřený příběh, ale musím souhlasit z přechozím komentářem, na to jak kniha, potažmo knihy, byly pasné a postupovaly, tak bych čekala daleko propracovanější konec, trošku mě to zklamalo..... nicméně dobré čtení, i když se opakuji, od Nory mám daleko radši knihy bez fantasy