Podezřelé úmrtí

Podezřelé úmrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50629/podezrele-umrti-50629.jpg 4 24 9

Andělé milosrdenství série

1. července bývá v pittsburské nemocnici Andělů milosrdenství ožehavý den. Denní směna se připravuje na příchod nových, nejspíš nadutých, ale nezkušených lékařů. Nastupuje zde také nová ošetřující lékařka Lydie Fioreová, která se sem přistěhovala z Los Angeles. Není samozřejmě dobré, když v takový den zemře pacient - zvláště je-li to syn primáře chirurgie. Aby Lydie nepřišla o práci, musí odhalit, co ve skutečnosti vedlo k jeho smrti, přestože se přitom dostává na neznámou - a nebezpečnou půdu. Ještěže na to vše není sama. Má vedle sebe studentku medicíny Amandu, její spolubydlící Ginu a také Noru, předpisově rozumnou vrchní sestru s chladnou hlavou, ale prudkým temperamentem. Tyto čtyři ženy se naučí v boji o záchranu životů spoléhat samy na sebe, přestože každý někdy potřebuje pomocnou ruku... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Oldag

Lifelines

VercaV
11.04.2022 1 z 5

Už dlouho jsem se na tuto sérii chystala a těšila se. Možná sem se těšila a měla až moc velké očekávání, protože se mi kniha vůbec nelíbila. Nebavilo mě to, bylo to zdlouhavé, nezábavné a nesedla mi ani hlavní hrdinka Lydie.
Přečetla jsem to asi po 110 stranu a pak už jsem to jen prolistovávala a četla mezi řádky a zastavovala se jen v nějakých pasážích. A i přes takové proletění nemám pocit, že by mi v knize něco uniklo nebo mi to nedávalo smysl. Konec byl podle mě už moc překombinovaný.
Prostě za mě ne. Zkusím přečíst druhý díl a podle toho se rozhodnu. Třeba, když se to nebude celé točit kolem Lydie bude to snesitelnější.

EDIT: Druhý díl mě bavil o mnoho více, takže budu pokračovat ve čtení série.

petulik330
16.03.2021 5 z 5

Další kniha z lékařského prostředí, který neměl chybu. Mladá lékařka nezachrání život chlapci ( náhodou syna primáře) a je obviněna že zanedbání péče. Je tomu ale opravdu tak? Časem se lékařka dozvídá pravdu jak to nakonec bylo.
Můžu jen doporučit. Kniha neměla chybu.

bagel
31.07.2017 4 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátila ke knize z lékařského prostředí a spokojenost.

alzbeta4340
08.01.2017 4 z 5

Napínavý román z lékařského prostředí se zajímavou hlavní hrdinkou lékařkou Lydií. Zápletka sice trochu nadsazená, ale celé je to velmi dobře napsané. Kniha mě nutila číst dál a dál až do konce.

lifeoptimist
13.03.2016 4 z 5

kniha se mi moc líbila, četla jsem nejdříve druhý díl, takže jsem ráda, že se mi více věcí dalo do souvislostí a už se těším na pokračování příběhu

malen
13.05.2015 5 z 5

Sice jsem si myslela, že jsem těch románů z lékařského prostředí nasycena, ale pokud narazím na další díla, určitě se ¨dám do čtení. To, že to má nedotažené konce u některých hrdinek mi totiž trošku zkazilo dojem. Ale jinak super čtení.

ovpana
27.12.2014 4 z 5

Napínavé čtení z lékařského prostředí o prvních zkušenostech začínajících lékařů.

petra106
12.08.2013 4 z 5

Až na to, že se každou chvíli někdo "zhoupl na patách", dobré.

prosteverca
13.07.2012 5 z 5

Tak tuto knihu jsem dostala k Vánocům od přítele a absolutně mě zaujala. Je tam trochu víc osob a odehrává se tam více příběhu, ale je to úžasná kniha.

CJ Lyons
americká, 1964