Leniiis Leniiis komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Co tohle sakra bylo? Jestli něco po přečtení této knížky vím, tak to, jak svý děti rozhodně nebudu vychovávat a jak se k nim určitě nebudu chovat. Hrůza a děs, co si musí prožít jedna malá holka. Už jen oslovení dcer, jedna Katuška, druhá Baruna...srdce se mi svíralo a bylo mi úzko. A ten konec? No comment. Nejhorší je, že tohle se v reálu opravdu děje.

16.06.2020 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak kdyby to šlo, tak dám hvězdiček mnohem víc.
To se mi nestalo už dlouho, abych měla pořád takovou touhu číst. Číst všude, kde to jde a kdykoliv to jde. Za mě naprostá bomba.

28.03.2024 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Kniha mě nezklamala. Vraha jsem neodhadla (jako už tradičně :-D). Těším se na další knížku od autorky.

03.01.2017 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Tahle knížka pro mě byla opravdu překvapením a to moc příjemným. Podle názvu jsem čekala něco z historie nebo ze starší doby a ona to přitom byla kniha ze současnosti od které se nedalo odtrhnout. Čtivá, příjemná, chvílemi i napínavá. Jsem spokojená :-)

14.05.2018 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Až mě mrzí, že mám dočteno. Bryndza to prostě umí. Takže nezbývá než se těšit na další knihu.

28.08.2023 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Knížka byla super, byla jsem spokojená a říkala jsem si, že už mě nemůže nic překvapit. Najednou buch. Poslední dvě strany a já zůstala naprosto v šoku, co to jako má být. No síla. Dlouho mě žádná kniha takhle na závěr doslova nepřipravila o řeč. Už si jdu dělat rezervaci na další knížku od této autorky.

22.05.2020 5 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Za mě opravdu naprostá pecka. To byl tak čtivej a napínavej příběh, že to ani neumím popsat. Hned letím do knihovny pro další knihu od této autorky. Určitě bude patřit k mejm oblíbenejm.

23.02.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Od prvních dvou dílů jsem si dala dva roky pauzu, ale teď už tak dlouho na další díl čekat nebudu. Už jsem si udělala rezervaci.
Příběh mě nadchnul. Vůbec jsem takový vyústění nečekala.

25.05.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Za mě až moc prekombinovany a pritazeny za vlasy. A taky moc vědeckých výrazů.

01.02.2019 3 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Já mám tuto autorku ráda a i kdy její knížky nejsou žádný náročný čtení, tak jednou za čas si ji ráda přečtu.
Ale proč tak smutný příběh??!!.. Zamávalo to se mnou.. Ale je dobrá. Ty knížky prostě mají spád a já jsem ji přečetla za 24 hodin.. Takže za mě na jedničku..

07.02.2021 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Hned po dočtení knížky jsem sedala k internetu a objednávala druhou knížku od autorky, to asi mluví za vše ne? Knížka dobrá, místy hodně smutná až depresivní, ale i tak je čtenář nucen číst pořád dál a dál.

13.11.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knížka byla čtivá, nicméně mi trochu přišlo, že v této knížce nejsou hrůzy koncentráku vylíčeny až tak do detailu. Přišlo mi, že Lale měl vlastně strašně velký štěstí a Ti, které znal a pomáhal jim vlastně tím pádem taky. Vše mu prošlo, vše se dalo nějak udělat. Tím jakoby ani nechci říct, že ty hrůzy bych si víc užívala, ale asi jsem četla víc věrohodnější knížky. Ale i tak za mě super a hltala jsem to.

05.10.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bryndza je prostě borec. Ty knížky se čtou úplně samy!! Škoda, že už mi zbývají jenom dvě :-(

18.07.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Takový knížky mám ráda. Četla se sama. Trochu mě rozčilovala Erika..ale to je asi čistě moje smůla :-D

29.03.2017 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Nemůžu si pomoct, ale já prostě její knížky miluju. Děj plyne, strašně dobře se čte a člověk se od knížky jen těžko odtrhává. Jinak tomu nebyla ani teď.

19.03.2017 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Řekla bych, že nejlepší knížka od této autorky. Pořád jsem četla, četla až jsem dočetla. Nemohla jsem se odtrhnout.

10.04.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Ani nějak nevím co k této knížce napsat. Líbila se mi, jestli se dá napsat líbila. Zhltla jsem ji, co nejrychleji to šlo a ano i já si myslím, jakou spousty ostatních lidí, že tohle by měla být ta nejpovinnější četba ze všech. Jsem ráda, že jsem se tomuto tématu ve svým životě vyhnula a stejně ta budu ráda a budu dělat všechno pro to, aby se tomuto vyhnuli i moje děti. Zažívat totiž tohle z pohledu rodiče musí být ještě horší než když v tom člověk sám jede.

24.11.2015 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Pro mě je Klevisová srdeční záležitost, takže jsem ráda, že ani tato knížka nebyla vyjímkou. Uhádnout vraha bylo zase takřka nemožný. Všechno tak propojený a domotaný, že člověk akt chvilkama ani neví jak se jmenuje a skáče z jednoho jména na druhý a jednou je podezřelej ten a pak zase ten. Autorka to prostě umí. Jediný negativní u ní vidím to, že ty knížky vadává strašně pomalu. Je to pak o nervy čekat na další dílko.

11.10.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal a naservíroval nám příběh originální a chvilkama až nechutnej tak, jak to on dobře umí. Za mě jako vždycky bomba. Už zase budu netrpělivě čekat na další dílo.

05.05.2020 5 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

Co se dá o takové knížce napsat jinýho než to, že je smutná?
Je smutná a moc. Když si k tomu člověk přičte to, že kamarádka, kterou mám moc ráda bojuje taky s tímto svinstvem a nevypadá to vůbec dobře, tak mě to trochu víc semlelo no.
Člověk si zase o trochu víc uvědomí, že by si měl vážit maličkostí a toho, že tu může být. Určitě ale teda kniha není pro všechny. Obávám se, že i já v sobě budu mít hořkost a smutek z této knížky ještě dlouho v sobě.

04.03.2019 5 z 5